şükela:  tümü | bugün
  • büyük versus.

itiraf ediyorum arif 216'yı henüz izlemedim... her iki filmide izlemiş olan kişiler filmleri kendi aralarında mukayese etmek suretiyle şenlendirebilir bu başlığın altını.
  • gora bir uzay filmiyken arif v 216 denilen garabet 3. sınıf çakma bollywood müzikalinden hallicedir.
  • "arif v 216 kim, gora' da mı oynuyor?" diye geyik yapacaktım ama hakikaten de oynuyorlar!

tanım: bir çeşit versus.
  • arif v 216 abartılığı kadar kötü olmasa da, cem yılmazın son yıllarda yaptığı işler seviyesindedir. yani bir gora, arog, yahşi batı, hokkabaz değildir. ama standartlarında üstündedir.

gora 10 üzerinden 9 ise.
    arif v 216 10 üzerinden 7 dir.

ama cevap tabi ki gora.
  • böyle versus mu olur lan.

arif v 216 dediğin şey pek yakında'dan bir adım öteye geçemez.
  • gora bir erşan kuneri ise, arif v 216 mavi dondur.
  • cem yılmaz ve gülse birsel'in artık eski formuna geri dönmelerini istiyorum . gora ilk çıktığında vcd'sini almıştım evde olan sayılı filmlerdendi yazın kuzenlerim gelince açıp izlemiştik haftada 1-2 gün gora izlerdik (evet salakça ama çocuktuk) . büyüdük 20 li yaşlardayız hepimiz ve kuzenlerim gelince hala gora açta izliyelim diyorlar bir nevi ritüel oldu asdfghfgjhj.
  • gora'yı bu hafta kesilmiş sahneleriyle yeniden vizyona verseler güncel filmi geçer.

tanım: karşılaştırması mümkün olmayan versus.
  • gorayı sinemada 5 defa izledim hepsinde de çok güldüm. arif v 216 o kadar başarılı bir komedi değil fakat güzel göndermeler var ve nostalji yaşatıyor bizlere.

sonuç olarak bana göre gora seviyesine ulaşacak bir film zor çekilir.