şükela:  tümü | bugün
230 entry daha
  • halihazirda 34 milyon dolar kazanmasi farkli, 4 sene boyunca 30 milyon dolar kazanmasi farkli. 3 sene onceki hayward'a 30 milyon dolar vermek mantikliydi, ancak 2 senedir dogru duzgun basketbol oynamamis ve bariz dususteki bir oyuncuya 4 yilda 120 milyon vermek en kibar tabirle overpaydir, buna enayilik, salaklik, skandal falan diyebilirsiniz kibar olmak istemezsiniz.

4 yil 90-100 milyon dolara baglanir aradaki 5-6 milyon dolarlik senelik farka da bir rol oyuncusu kapatilabilirdi. bu kadar basit. bunda anlamayacak bir durum yok.
  • imzaladığı 4 senelik kontrat boyunca asla 10 sayı ortalamasının üzerine çıkamayacak olan eski all star. hall of fame e doğru evrilen bir kariyerden,yaşadığı sakatlıktan dolayı bu seviyeye düşmüş olması,biz basketbol severler adına üzücü.
  • bu saatten sonra all-star seviyesine çıkması çok zor. aldığı kontratın savunulacak bir tarafı yok. hornets her sene sikko oyunculara para dolusu kontrat önermeyi sever. bu da onlardan biri işte. umarım hepimizi göt edip eski seviyesine çıkmayı başarır ama hiç zannetmiyorum.
  • diğerleri koca koca steakleri götürürken oturup taş yememizi isteyenlere inat, asırlık çınar bobcats'imize katılan süperstar. yok efendim 5 sayı atar, yok iki yıla malulen emekli olur diyenler de kurduğumuz rozier, graham, hayward big three'sinin şampiyonluklara ambargo koyacağının farkında.

korkma nba biziz, bobkets.
  • o değil de jordan kontratın yarısını cebe falan mı atıyor türk usülü acaba? her sene bu düzeyde fahiş bi kontrat veriyorlar en sikko oyunculara.

hani şöyle "oğlum gordon sana 30 kağıt yazıcam 15i elden bana iade ona göre. başka yerde de bulamazsın bu kıyağı" demiş olabilir mi?

sadece soruyorum.
  • ulan ne kafalar var ya.adamın biri asla 10 sayı ortalamayı bir daha aşamaz demiş.daha geçen sene tatum,kemba ve jaylen brown'un arkasında 4. opsiyon olan adam 17.5 sayı ortalaması tutturdu.charlotte'ta 1. opsiyon olacak büyük ihtimal ve sakatlanmazsa 18-20 arası bir ortalama tutturacak.
  • ali koc'tan daha zengin olan michael jordan'in kontratlardan komisyon aldigini iddia edenleri gordugumuz basketbolcu.
  • celtics onu bir şekilde elden çıkaracaktı ama takas opsiyonu olarak kullanamadan hayward gitti. aldığı kontratı hak eden başka oyuncular olduğunu düşünüyorum çünkü sakatlık konusunda ciddi sıkıntıları oldu ne yazık ki. şöyle söyleyeyim o ilk maç sakatlanmaza celtics için sorunsuz geçecek bir sezon ve ardından nba finalleri olacaktı. muhtemelen hayward tekrar all star ardından önümüzdeki sene daha iyi bir kontrat alabilecekti.

şimdi bir tık dolandırdı diyebiliyoruz çünkü skor katkısı olsa da oyuna ritim hareketlilik anlamında bir şey katmıyor evet güvenilen bir el kendisi ama hep bir soru işareti. belki kendisini yeniden bulur ve bu kontratı hak ediyormuş deriz.