şükela:  tümü | bugün
  • sebnem donmez ve murat basoglunun sundugu hoplamali ziplamali aksiyon programiydi. bi kac bolumden olusurdu. cesit cesit oyunlar vardi. portakallar adinda da rakip takim vardi. hatta bu takimin elemanlarindan biri de bir demet tiyatrodaki adini hatirlayamadigim bi karakterdi. sanirim unlulerden olusan ikiser kisilik gruplar yarisiyordu. en son oyun bi platformdan ziplayip duvara yapisma oyunuydu. bi de oyunlari anlatan murat sen vardi.
  • sponsoru da fanta olduğu için her taraf portakal rengiydi. oyunlar çok eğlenceli, şebnem dönmez güzeller güzeliydi. (hâlâ da öyle)
  • çocukluğumda bayılarak izlediğim program. yine olsa yine izlerim, çok hoştu bence. belki çocuk aklımla öyle düşünüyordum bilemedim şu an.
  • liselilerin bilemeyeceği eğlenceli bir yarışma programıydı. severek izlerdim çok. şimdi tekrar bir parçasını izledim ve zamanın çok çabuk geçtiğini tekar anımsadım. yaşlanmak böyle bir şey sanırım.
  • bu filmin ilki çıktığında o zamana ait cep telefonlarında melodisinin çalması bir ayrıcalık gibiydi ve çoğu kişi vay arkadaş herife bak lan yapıyordu.

2. filmi ise korsan orijinalden kopya vcd ile seyretmiştim ufaktımda vizyon filmleri bulmak o dönem biraz daha zordu korsan bile olsa çok büyük bir ayrıcalık gibi eşe dosta anlatılırdı ve sadece sevilen ya da sayılan dostlara filmin cdleri verilirdi.

3. filmden terk. sonrasına bişey diyemiyorum.