şükela:  tümü | bugün
  • iki obur italyan çakmasi program.
  • "two greedy italians" ın benzeri ancak bizimkiler sadece yiyici. bugünkü bölümde adanaya gitmişlerdi, börekler, ciğerler aman yarabbi kendimi birden pegasus ucuz uçak bileti ararken buldum...
  • acilen pankreoflat'ın sponsor olması gereken program. aksi takdirde patlayacaklar, ben korkuyorum.
  • teoman hünal ve mehmet yaşin ikilisinin bein gurme kanalında her cumartesi günü saat 18.25 de ülkenin bir şehrini gezerek tıkındıkları program. o yaşta insanların kaymaklı peynir tatlısı, döner, hamburger gibi şeyler yemeleri ne kadar sağlıklı bilmiyorum ama bir gün mide fesadından öldüler diye haber okursam şaşırmam.
  • aşırı zoraki ya hiç olamamış bir program bu. mehmet yaşin'in gördüğü en sıradan yemeği bile gözlerini belertip dilini damağını çıkartıp yemesi korkunç bir görüntü. teoman hünal ile bildiğin ailton-veysel ikilisi gibi alakasız duruyorlar.
  • an itibariyle yayınlanan programda izmir’de boyoz, iskender, sandviç ve kokoreç yediler. daha da yiyecek gibi duruyorlar.
  • istanbul'un semtlerinde gurmelik yapan 2 greedy.
    herhalde arada bir yurtdışına gönderince bir kaç ay para vermiyor kanal. onlar da istanbul'da ne kadar saçma orjinal restoran varsa geziyor.
    komik oldu artık.
    teoman hünal da karar versin. beyaz mı varoş mu
  • bein gurme’de yayınlanan bu programa denk geliyorum bazen. amaçlarını hala anlayamadım. bu iki adamın* ne kadar iyi beslendiklerini mi ispatlamaya çalışıyorlar acaba?
  • son derece anlamsız bir program olmuş. hadi mehmet yaşin bir şeyden anlamıyor, hep damağı patlıyor, çatlıyor, şenleniyor filan, ama teoman hünal tam bir hayal kırıklığı oldu benim için. biraz önce göcek bölümünü izledim, kendi aralarında bıdır bıdır konuşarak, habire tıkınıp duruyorlar. ne yemeklerle ilgili bilgi var, ne bir hikaye var, ne bir mekan bilgisi, habire yediler durdular, bir de kendi aralarında sohbet ediyorlar, tamam iyi yediniz ama bundan bize ne? yahu bir de üst üste bu kadar yemek yenir mi? yakında bulundukları mekanda bir patlama yaşanırsa şaşmamak lazım.
    ha o zaman izleme kardeşim filan diyecek olursa zaten bir bölüm izledim, bir daha da izleyeceğimi sanmıyorum.
  • genel eleştirilere ben de katılıyorum, sadece konuşmadan yemek yedikleri anlar oluyor bazen, kendimi hiç sevmediğim insanlarla dolu bir sofrada yemek yerken hayal ediyorum. onun gibi bir halleri var. replikleri de "- nasıl buldun? - çogzel", "-yeme artık yeme!", "çok yedik" ve "yine bir esnaf lokantası bulduk :)))" gibi zorlama laflar. bu kalıpları her programda duymak mümkün.
    belki de "görevimiz yemek" adında bir programa "sadece yemek yiyorlar yeah" diye çemkirmek haksızlık. bilemedim.