• acilen pankreoflat'ın sponsor olması gereken program. aksi takdirde patlayacaklar, ben korkuyorum.
  • istanbul'un semtlerinde gurmelik yapan 2 greedy.
    herhalde arada bir yurtdışına gönderince bir kaç ay para vermiyor kanal. onlar da istanbul'da ne kadar saçma orjinal restoran varsa geziyor.
    komik oldu artık.
    teoman hünal da karar versin. beyaz mı varoş mu
  • bein gurme’de yayınlanan bu programa denk geliyorum bazen. amaçlarını hala anlayamadım. bu iki adamın* ne kadar iyi beslendiklerini mi ispatlamaya çalışıyorlar acaba?
  • son derece anlamsız bir program olmuş. hadi mehmet yaşin bir şeyden anlamıyor, hep damağı patlıyor, çatlıyor, şenleniyor filan, ama teoman hünal tam bir hayal kırıklığı oldu benim için. biraz önce göcek bölümünü izledim, kendi aralarında bıdır bıdır konuşarak, habire tıkınıp duruyorlar. ne yemeklerle ilgili bilgi var, ne bir hikaye var, ne bir mekan bilgisi, habire yediler durdular, bir de kendi aralarında sohbet ediyorlar, tamam iyi yediniz ama bundan bize ne? yahu bir de üst üste bu kadar yemek yenir mi? yakında bulundukları mekanda bir patlama yaşanırsa şaşmamak lazım.
    ha o zaman izleme kardeşim filan diyecek olursa zaten bir bölüm izledim, bir daha da izleyeceğimi sanmıyorum.
  • bein gurme'de yayinlanan,iki yemek yemeyi seven adamin terimsel yorumlar yapmadan, direkt ''iyi,guzel,harika..'' gibi seyler soylerek yemek tatmalarini izledigimiz bir program. her izledigimde keske ben de boyle bi ekmek kapisi bulsam diyorum.ye,gez,yorumla..inanilmaz iyi ya.
    bugun yayinlanan bolumunde yedikleri cheesecake'e (bkz: san sebastian cheesecake) fena dibim dustu, nasil kivamli hos gorunumlu bir seydir o ya.
  • manasız bir program, zira sanırım reklam yasağından dolayı yemek yedikleri restoranların isimlerini söylemiyorlar. ee kardeşim insanlar genelde bu tarz programları nerde ne yenir diye bilgi edinme amaçlı izliyorlar
  • konsept kötü değil arada izliyorum da teoman hünal bir yere kadar ama mehmet yaşin beni yemekten tiksindiriyor.
    o nasıl yemek arkadaş.
    programın adını hunharca yemek şeklinde değiştirsinler. biz de rahat edelim.
  • televizyonlardaki en olmamış gurme konseptli program. yaşin bey tamam da, diğer abi ne mana tam çözemedim. çok iyi, az ye, hadi buraya geçelim şimdi şeklinde dönüyor kabaca tüm yapım.
  • hayatımda gördüğüm hem en dürüst hem en saçma program. adamlar sağa sola gidip yemek yiyorlar sadece. yalandan bir tanıtım bir şey oluyor ama bayağı yalandan, dürüstlük adından görevleri yemek ve yiyorlar.

yurtdışında yaşayan bir kardeşiniz olarak ara ara bein in yemek kanalını izliyorum. izmir'liyim. maçın devre arası açtım ne var diye bunlar izmir'de. hemen hatuna dedim "koş!! izmir!!!" abi adamlar altın kapı'da döner yedi, şevki'de kumru yedi falan. amk bari burger king'e gidip whopper gömeydiniz. bu mu yani izmir tanıtma ? döner yemek nedir yani.
  • türk televizyonlarında izlenebilecek yegane programlardan.
    bir diğeri için gastronomi maceraları.

çengelköy bölümünü izledim de, aynı gün içinde sabah simit sonra envai çeşit börek, daha sonra çeyrek kokoreç ardından köftecide ızgara köfte, köfteden sonra kuru fasulye pilav kavurma üçlemesi. bitti mi bitmedi. akşamüzeri de ünlü bir balıkçıda balık ziyafeti çektiler. tamam gelen her yemeği bitene kadar yemiyorlar ama tadımlık da almıyorlar, baya baya gömüyor ikisi de.

sağlam mideleri var valla helal olsun abilerime, afiyet olsun.
hesabın var mı? giriş yap