şükela:  tümü | bugün
  • karakter sınırına takılmasa tam hali "<badem bıyıklılar için içinizden gelen nefret suçu ifadesi koyun buraya>" olacaktı.

şurada işlenilen neandertalden bozma yaratık.

tacizcisi, sapığı, müptezeli, mafyası, katili, beleşçisi derken artık açık açık nefret ediyorum bu insan artığı parazitlerden.

neandertal ölmeyi de beceremediği için hastanedeki masrafı da bizim cebimizden çıkacak. siktir olun geri gidin çamur deryası, bombok topraklarınıza. bizim derdimiz bize yetiyor zaten.

bu yazacaklarım da sizlere sevgili tatlı su hümanistleri, yol yabdı insanları, ve televizyon koltuğu müslümanları;

bütün borcunu, kredisini, faturasını, kirasını, taksidini, şusunu busunu ödedikten sonra cebinde her ay 6000 lirası kalan adamım ve bugün yenilebilir - dört başı mamur egzotiğe kaçan saçmalıklardan bahsetmiyorum bakın burası çokomelli - 2 tane soğan bulmak için market market gezdim.

yüz tanenizin doksanbeşinde bendeki ekonomik şartlar ve rahatlık yok; ister kibir deyin buna, ister vicdandan sıyrılarak yüze çarpılan gerçek. resmen bu ülkenin zenginiyim ama soğan aradım lan soğan. soğan amk. babamın canı melemen çekti diye tarif ettiği şekilde - ben anlamam iyisinden kötüsünden çünkü - soğan aradım ve bulamadım. kırmızımtrak kabuklu, yumuşamamış, çimlenmemiş falan filan bildiğin soğan lan. hesabımda binlerce lira var, bin lira deseler iki bin lira verip alacağım çünkü pederin canı öyle bir çekti ki ağzının sulanmasından bir an konuşamadı adam, ama ben bu sikko soğanı bulamadım. gittiğim her yerde yumuşamış, yer yer çürümüş, çimlenmeye yüz tutmuş soğanlar vardı. 4 kişiyle konuşup hasbelkader evime yaklaşık 15 kilometre mesafede bir yerde buldum en sonunda.

sonra da bu haberi okudum.

bu savaş artıklarına bilmem kaç milyar lira harcamışız, harcıyoruz; ama sefaletimizin ortasında kucak açtığımız amkmun maymunun yaptığına bak sen.

gel de kendini sikme sinirden.

not: savaştan kaçanlar ilk geldiklerinde "iki seneye kalmaz dönerler herhalde" diye düşünüp sesini hiç çıkarmayan ve bu rezillikte payı olan kafamı da saruman'ın zebellah gibi uruk-haileri aklım götümden dökülene kadar siker inşallah.

ister vicdansızlık deyin, ister ajitasyon deyin, ne sikim istiyorsanız onu deyin fark etmez; bende yukarıdaki hissiyatı uyandıran haber.

öz vatanında parya olmanın isyanı bendeki.
  • kendi memleketinde can güvenliği olmadığı için ülkemize sığınan bir adet götün, sığındığı ülkenin vatandaşının can güvenliğine kastetmesi olayıdır.

siktirin gidin boklu ülkenize!
  • amına kodumun yezid soyuna bak hele. sakallı işidçi seni. piçlerinizle birlikte defolup gideceksiniz.
  • eleman elim sende oynamak istemiş ama beyni yere dökülmüş. kızı için üzücü bir durum.
  • görevliyi tokatladı tedaviye gelen insanların işi aksadı zarar, görevliyi tokatladı zarar, kaçarken cam kapıyı kırdı zarar, ağır yaralandı tedavi olması lazım e yine zarar.

safi zarar olan böyle oruspu evlatlarını ülkelerine göndererek bu zarara son vermek lazım. (lafım edebiyle yaşayan, kimseye zararı dokunmayan gerçekten mağdur olan suriyeliler için değildir. onların başımızın üstünde yeri var)
  • ortadoğuda sıradan bir gün.

olacakları diyim: adli kontrol şartıyla serbest
  • ilahi adalet keşke her zaman bu kadar hızlı tecelli etse.
  • ulan bir kere tek değilsin.

yanında çocuğun var,karın var nereye kaçacaksın?

onları bırakıp koşuyor. tam salak yemin ediyorum.

tanım: hastane de olay çıkaran bir suriyeli.
  • haberi yazanların kafası güzel sanırım.

--- spoiler ---

''güvenlik görevlilerine yakalanmak için hızla kapıya doğru koşan suriyeli baba, cam kapıya büyük bir gürültüyle çarptı.''

--- spoiler ---
  • abi hayır, bir insan küçük kızını bırakıp nasıl kaçmaya çalışır. kafasında nasıl böyle bir plan yapabilir, akıl alır gibi değil.

herhalde suriye'de karısını kızını, çoluğunu çocuğunu, anasını babasını bırakıp kaçarken edindikleri bir alışkanlık.