şükela:  tümü | bugün
  • sesi, oyunculuğu ve güzelliği ile sahneye çıktığında kulak kesilmemi, gözlerimi dört açmamı sağlayan, ankara devlet opera ve balesi sopranosu.
  • 25 kasım 2013 tarihinde ankara dob tarafından sergilenen rigoletto operasında muhteşem bir gilda performansı sergileyerek günü kurtaran muhteşem genç soprano.
  • ankara devlet opera ve balesi'nin en değerli sanatçılarından biri. dün saraydan kız kaçırmada bir kez daha izleme şansım oldu. müthiş bi doğuştan yeteneği var. her şeyi bırakalım gidelim buralardan dese her şeyi bırakıp kaçarım kendisiyle.

böyle muhteşem bi yeteneğe haddim olmayarak küçük bi eleştiri: mimiklere biraz daha çalışabilir. saraydan kız kaçırmada konstanze'nin nasıl bi acı çektiğini daha güçlü verebilir mesela. schmerz derken o acıyı daha güçlü verebilir. diana damrau'nun aynı operadaki mimiklerini youtube'da izledikten sonra bunu yazıyorum tabi. :)
  • bu sene kendisini 2 oyunda izledim, i pruitani'de ki oyunculuğu ve etkileyiciliğini saraydan kız kaçırmada bulamadım. osman ve blonde karakterlerinin gölgesinde kaldı oyunculuk olarak, oyuna çekemedi ama iş ses performansına geldiğinde kendisi tartışılmayacak kadar değerli bir soprano.
  • yeni yıl konserinin konuk solistiydi eskişehir senfoni orkestrasında bu akşam. sesi ile kendini sevdirdi üstüne seslendirdiği bir müzik eşliğinde oyunculuğunu da izledik, gayet güzeldi, sanatı kuvvetli, kendisi güçlü... umarım şansı da bol olur.
  • https://www.youtube.com/watch?v=jrmmyqt115m

türkiye'de yaşamı güzelleştiren insanlardan...