şükela:  tümü | bugün
 • makyajlarını beğendiğim, başarılı ve gelecek vaat eden blogger. kendisinin youtube'da aktif bir makyaj kanalı bulunuyor. türk blogger'lar arasında işini kendisi gibi profesyonel yapanına rastlamadım. hem drugstore, hem de high end markaların ürünlerini yorumlaması da cabası. beğenerek takip ediyoruz.
 • az evvel tesadufen sozluk vasitasiyla kendisinden haberdar oldugum, sonrasinda blogunu acip uc bes sayfa okudugum, yaptigini bir is degil keyif olarak gordugu asikar olan, oldukca samimi, basarili, hos genc kadindir. meslegine blogger yazip insanlardan saygi sevgi hayranlik bekleyen burnu buyuk bazi beceriksiz insanlara ornek olmasini umuyor, kendisine de tebriklerimi ve basari dileklerimi gonderiyorum. (bkz: go girl go)
 • çok iyi çok hoş da her şeye "harika bir kapatıcı, mükemmel ötesi bir fondöten, muhteşem bir fırça, inanılmaz bir concealer, pigmentasyonu ha-ri-ka" diye yorum yapmasa daha iyi. anlatımını fazla abartılı buluyorum.
 • ilk günlerinden beri takip ediyorum. dün neyse bugün de o.
  yaptığı makyajlar harika. kısacası takdir ve takip edilesi bir vlogger/blogger.
 • bir adet ojeye tam tamına 81 tl vermiş olan blogger.

  flormar'da golden rose'da nicesi varken bu görmemişlik niye.

  kesinlikle eskiden daha samimiydi.
 • youtube hep yaptığını yapıp beni nerelerden aldı neler izletti ve bu hanım kıza rastladım, makyaj videoları var ve buna zaten makyaja kesinlikle ihtiyacı olan biri gerçekten çirkin bi hanım dudak yok, kaşlar şekilsiz, gözler çökük çökük, göz altları mor, göz kapakları damarlı falan makyaja başlamadan önce fena yani ama sonuçta işini yapıyo heralde ki video sonunda biraz düzelmiş gördüm, gerçi nokta halinde sürdüğü turuncumsu allığın şokundayım hala ama neyse artık.
 • kızı beğenmedim makyajı taşıyamıyor yani onda bir ürün görüp koşa koşa gidip almıyorum. bu kadar ürün alıp hep aynı makyajı yapmakta başarı tabi kutluyoruz kendisini. beğenen buyursun.
 • bilenler bilir, kendisinin para verip aldığı bir scottish fold kedisi var. bu varlıklı bloggerlar arasında oldukça moda. sokaktan kedi alınmaz, parası neyse en güzelinden bir kedi alınır.

  şimdi kendisi bu konuda suçlu olduğunu biliyor ve günah çıkarmak için kedi sahiplendirme ilanları paylaşıyor.

  ama yemezler görkem. biblo diye parayla kedi alıp kedi sahiplendirme ilanı paylaşarak hayvansever olunmuyor.

  yemezler.
 • mümkünse gülmemesi gereken blogger. insan kendine yakışanı bilmeli, kaldı ki onun gibi sürekli ayna veya kamera karşısındaysa gülmenin o ince dudaklarına yakışmadığını ve oluşan görüntüyü onun itici yaptığını da bilmeli. gördüğünüz gibi israfçı yanından bahsetmedim, onu da takipçileri bilir.
 • bugüne kadar hayatımın fondöteni dediği her fondöteni istisnasız kullanmayı bırakmış olması ürün tercihlerimde kendisini son sıralara koyuyor. bourjois, ysl touche eclat, ysl youth liberator ve şimdi en son da mac face and body. hepsi bir şekilde hayatının fondöteni(ydi). genel olarak fotoğraf kalitesini, ürünleri yazarken gerekli ölçüde bilgilendirme yapmasını sevsem de sevdiği herşeyi "hayatımın fondöteni, kapatıcısı, çok sevdim, muhteşem bir concealer, bu kalemde 9875743 tane bitirdiğimi biliyorsunuz artık" tarzında yaptığı yorumlarla ürünleri gereksiz abartması güven sıralamasında alt sıralara sürüklüyor bende görkem karman'ı. eskisi gibi yazmadığını da düşünmekteyim. henüz 700-800 takipçisi varken çok daha içten ve samimiydi. yine de izliyoruz, bakıyoruz işte.