şükela:  tümü | bugün
  • bakırköy'de önce sevgilisini darp eden, sonra da arabasını tepki gösteren insanların üzerine süren, hakim anne ve savcı babanın oğlu.

http://www.hurriyet.com.tr/…ocuklari-cikti-40974778

daha önce de tartıştığı insanlara pompalı tüfekle ateş etmiş ve tutuksuz yargılanıyormuş.
  • birkaç gün içinde mahkeme kararı ile içeriği sildirilecek başlık. boşuna entry kasmayınız, maalesef burası böyle.
  • meltem banko'nun osuruğuna gösterdiğimiz hassasiyeti umarım bu herifinde unutulmaması için gösterebiliriz.
  • bu şahsı tanımam etmem. ama ismini bugün bir haberin içeriğinde gördüm. sonra da google'a sorup soruşturduğumda üç farklı zamanda üç farklı şiddet haberinin içinde ismi geçen biri olduğunu tespit ettim. kime neye güvendiğini haberi okuduğumuzda öğrendiğimiz aile bireyleri olarak tahmin etsem de yarın öbür gün "başıma bir şey gelmemesi" için yorumu siz değerli okuyuculara bırakıyorum. insan hayatının ülkemde bu kadar ucuz olmadığına inanmak isteyen bir vatandaş olarak yetkilileri acil göreve davet ediyorum.
  • (alıntı)

"daha önce pompalı tüfekle 2 kişiyi yaralamıştı

cumhuriyet savcısı alpay göçmen ile hakim aynur gökmen'in çocukları olan görkem sertaç göçmen eylül 2017'de ataköy'deki hakim savcı lojmanlarının önündeki bahçede tartıştığı 2 kişiye pompalı tüfekle ateş açarak yaralanmalarına sebep olmuştu. adliyeye çıkartılan göçmen tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı."

(bkz: 2 ekim 2018 bakırköy arabayla ezme olayı)
  • muhtemelen "annem hakim, babam savcı nasıl olsa bana bir şey olmaz" diyerek cesaret bulan insanımsı.

buna bu cesareti veren adalete(!) tebriklerimi iletiyorum...
  • muhtemelen "annem hakim babam savcı onların da tanıdıkları hatırlı kişiler yani anlayacağınız oligarşinin parçasıyım olum. daha önce de pompalı tüfekle ateş ettim bir şey olmadı. niye olsun ki bu toplum bizim için yaşıyor, çekerim emaneti sikerim adaleti. hem adalet dediğin ne lan iki-üç taşralının referansıyla senindir. ekşi sözlükteki ezikler hakkımda entry girse ne çıkar. bu düzen değişmedikçe yolların kralı, cafeler ve avmlerin aranan prensi, sıfır rasyonalite para müptelası genç kızların baştan çıkarıcısı- başlarını dağlara taşlara, ordan oraya vuran gücü anca kızlara yeten sıkışırsam da demin bahsettiğim hatırlı anama olmadı babama olmadı onların analarına babalarına sığınan her dönemin yerlisi ve millisi bir organizmayım lan. bu arada bu kokain de fenaaaymış hea..." diye düşünen türkiye cumhuriyeti vatandaşı.
  • 70lerin türk filmlerindeki her istediğini yapan zengin çocuklarının günümüz versiyonu.

su testisi olarak su yolunda kırılır umarım ruh hastası.
  • (bkz: geberesice)
  • baban hakim anne savcı olursan bu ülkede affa maffa gerek kalmaz , silahla adam yaralayabilir , bıçakla da adam yaralayabilir , hatta arabanla 6 kişiyi ezip yine serbest kalabilirsin . hatta ve hatta uyuşturucu da kullanabilirsin .
    '1 yıl önce ataköy'de kaldığı hakim-savcı lojmanından kafede tartıştığı kişilere rastgele ateş ederek 2 kişiyi yaralayan g.s.g.'nin yine geçtiğimiz yıl bir kişiyi bıçaklayarak yaraladığı öğrenildi. uyuşturucu kullanmaktan da poliste kaydı bulunan g.s.g., adliyeye sevk edildi'