şükela:  tümü | bugün
  • taraftarın keşfettiği genç eldiven,fatih terim'in ismini bizzat formasında yazan görkem varlık yazısından tanıdığı isim.galatasaray'ın gelecekteki kalecisi.
  • yks 2. oturumuna sınav belgesi sanarak getirdiği boş kağıdı okulun önünde fark eden kişi. ayrıca geç de kalmış.
  • yine herkesi trollemiş olan kişi. ulan görkem :)

2018 yks: https://www.haberturk.com/…leri-dikkat-cekti/506068
    temizlik avcıları: https://twitter.com/…us/1135152240203898881/video/1
  • milliyet tarafından "gençleri okumaktan soğutmaya çalışıp ders çalışanlara beddua ediyor" diye hakkında karalama kampanyası başlatılmış troll kişilik.

gençleri okumaktan soğutan asıl kişinin adını buraya yazardım ama fazla uzun, sığdıramamaktan korkuyorum.

edit: kaynaksız sallamış gibi oldum: link
  • eleman olağansütü bir trollmüş. oyunculuk falan da üst düzey. harbiden sağlam güldürdü.
  • kaleci mi troll mü yoksa bunlar farklı kişiler mi bu çocuk kim neden her sene üniversite sınavında milleti trollüyor. ne yapmak nereye varmak istemektedir...
  • ben çabasını takdir ettim, öyle kötü örnek olduğu felan da yok. akıllara korcan reisi getirmiştir
  • iyi senaryo walla, nerdeyse yiyodum
  • şu kötü örnek olma olayını da anlayan varsa beri gelsin.

zannedersin ki ülkede herkes bir jan jak ruso, herkes bir yunus emre... haberi yapan, yazan, haberin dağıtıldığı gazetede genel yayın yönetmenliği yapan... lan olm çoğunuz beş para etmez bir "eğitim kariyeri" yapmış insanlarsınız. daha okuduğunu, duyduğunu anlamaktan aciz bir şekilde "gençlere beddua etti" diye haber yapıyorsunuz. sonra da klişe tabiri dayıyorsunuz, kötü örnek olmak.

bir de gençleri eğitimden soğutuyormuş. on dakika sonra üniversite mezunu gençlerin dörtte biri işsiz, dörtte biri de kasiyerlik yapıyor diye haber giriyorsunuz. kim soğutuyor gençleri okumaktan acaba?

yeni neslin sorunları büyük. bu sorunları bırakın çözmek, dinlemesi için bile güvenebilecekleri fazla insan, kurum yok. saldım çayıra mevlam kayıra. adam böyle bir ortamda bunu mizaha alıyor, trollük denilir mi buna bilmem. ama trollükse eğer, sanki sınava girebildiğinde her sorunu çözülecekmiş gibi gençlerle her sene aynı röportajları yapan geleneksel medyaya ne diyeceğiz? yaptıkları şey akıl gerektirmiyor diye onları normal mi karşılayacağız?
  • çocuk mis gibi trollemiş. survivor adayı kokusu var. at fava bekle