şükela:  tümü | bugün
  • wewalk adı verilen ürün.

şimdiden hedefin %64'üne ulaşmış durumda.

maddi-manevi her türlü desteği hak ediyor.

ürünün tanıtım videosu ve destek vermek için: https://arikovani.com/projeler/akilli-baston/detay
  • kesinlikle desteklenmesi gereken harika bir ürün. daha da gelişebilir.
  • engellilerin hayatını kolaylaştırmak için düzenlenen bir hackathonu kazanmış bu proje 3 aylık ar-ge 'nin sonunda prototipine kavuşmuş.

şu an seri üretime geçebilmek için kitlesel fonlama ile arıkovanı üzerinden fon topluyor.

projenin tanıtım filmi ve kampanya linki için: https://www.facebook.com/…/videos/1833868823562283/

not: 2 günde 200.000 tl hedefin %73'üne ulaşmış. türkiye için yeni bir rekor olabilir.
  • bir gun icerisinde 140.000 tl toplayarak rekor kirmistir. ozellikle tanitim videosu beni duygulandirdi. gercekten de yuzyillardir insanlar bu degnekleri kullaniyor ama bugune kadar kimse bu kadar duyarli yaklasmamis olaya, kimse elini tasin altina koymamis ne yapabiliriz dememis. yasam derdine dusup bencillesen bizlere ders olsun, kendi adima utandim. umarim tum ihtiyaci olanlar faydalanir ve bir gun tum engellilere kendimizi hayatlarini kolaylastirarak affettirebiliriz.

edit: destek icin ilk entrydeki linke tiklamak ve cok minik bir butce ayirarak destek olmak mumkun. birkac gun sigara icmek ya da coffee shoplarda takilmak yerine arkadaslara destek verebilirsiniz.
  • süper, şahane buluş. desteklenmesi gereken ürün.
  • çok sayıda görme engelliye ulaşmasını dilediğim süper proje.
  • dolu dizgin devam eden şahane proje. an itibariyle 204 bini geçen bir desteğe ulaştı. proje koordinatörü kürşat kardeşimizin gören insanların uçmasına eşdeğer bir deneyim dediği teknolojik proje. desteklenmesi lazım.
  • sabah sabah bir görme engelli olarak beni sevindirmiş başlık.
    inşallah en kısa sürede seri üretime geçip bastonları piyasaya sürerler.
    baston bizim özgürlük simgemiz.
  • sadece oturarak dunyaya faydaniz olsun istiyorsaniz bu projeyi destekleyin. gormemek, gorememek o kadar kotu degil. kotu olan desteksiz kalmak.
  • (bkz: destek)