şükela:  tümü | bugün
  • bir arkadaşım vasıtasıyla ses olmak için paylaşıyorum.

“konya ereğli ivriz sosyal bilimler lisesinde okuyan görme engelli arkadaşımız seher şanal 2021 yılında yabancı dil sınavına girecektir. fakat braille alfabesiyle basılmış kitapçıklar olmadığı için normal bir bireye göre haksızlığa uğradığını düşünüyoruz sadece seher için değil tüm engeli olan vatandaşlarımız için ses olmak istiyoruz. lütfen paylaşır mısınız ?”

https://mobile.twitter.com/…118148193873801216?s=12

edit : başlık gündeme çıkabildi umarım ki seher kardeşimiz için güzel şeylere sebep olabiliriz...

edit1:gördüğüm kadarıyla başlık bir çok kişiye ulaşıyor ama entry girilip gündemde tutulmadıkça pek bir faydası olmayacak lütfen destek olalım twitter’dan da #braillealfabesiyleykskitapçık altında bir destek grubu oluşturulmuş buradan da destek olabilirsiniz herkese ayrı ayrı teşekkürler...
  • (bkz: up)
    önemli. destek olunmalı.
  • daha önce yardımcı görevli olarak görme engelli sınavına şahit olmuş biri olarak kesinlikle desteklediğim kampanya.

yalnızca bu sınavda değil girdikleri her sınavda fırsat eşitliği adına yapılmalı.
  • eşit haklara sahip olmalı herkes. engeller ortadan kalkmalı! desteklediğim kampanya...
  • en kisa zamanda basilip, kizimizin sinava rahatlikla girmesi icin gerekli sinav turudur.
  • potansiyel engelliler olarak desteklememiz gereken kampanya, yarın aynı durumda olmayacağımızın bir garantisi yok. umuyorum gerekli yerlere duyurulur arkadaşımızın sesi.
  • twitter'i aktif kullanmıyorum takipçim de yok. ama entry girerek de destek olmuş olalım.
  • up up up

(bkz: destek)
  • (bkz: up)

olması gereken, hatta geç bile kalınmış olandır.
  • (bkz: up) arkadaşımızın sorunu için en kısa zamanda çözüm bulunması dileğiyle...