şükela:  tümü | bugün
  • gormemisin oglu değil ta kendisidir. millet aylarca ne ayı yıllarca sözlük hesabı açabilmek için bekliyorken bu adamın 18. hesabı yemin ediyorum sana ya. hatta sozluk yazarı olmasına rağmen 12 yaş zirvesinde benim +1im olarak girmişti öyle bi adam.
  • maşallah, ağzında bakla ıslanmayandır.. devletin önemli projelerinden aldığı gizli bilgileri sözlükte paylaşmaktan çekinmiyor, kendini bir nevi "redhack" yerine koyuyor.. (bkz: #31656999)

zaten o meşhur fotoğrafta solda duran elemana benzetiyordum epeydir..

ama bilsin, ben bu oyunu bozarım..!

sızdırdığı önemli bilgiler yüzünden geri dönecek paftaların, sunumların hesabını yapsaydı keşke.. yazık oldu*..
  • küfür yemek için can atan yazar. umarım sözlük yönetimi cezalandırır bu kendini bilmezi.
    (bkz: başlıklarını engelle)
    (bkz: engelle)

yazdıgı başlıgı görenler de baslıgın altına yazıp durmasın. gelip burada küfürlerinizi basın!
  • spoiler başlık açan kancık.

(bkz: engelle)
  • küfür etmek için başlığı yukarıda tutan tayfa da en az bu yazar kadar gereksizdir.

şu sözlüğe yaş sınırı değil, iq sınırı istiyoruz.
  • ulan adamın anasının ne suçu var, anası mı verdi spoiler'ı? küfürün de bir ayarı olmalı, ne biçim insanlarsınız. tamam sizin sikik dizinizden sikikçe bir spoiler verdi ve bu sikiklik olabilir bakın bu onun sikikliğidir diyebiliyorum. etmeyin eylemeyin. memlekette ne orospu çocukları var kolay mı şu devirde hakkıyla oç olabilmek.
  • engelledim.istediğin kadar aç amk başlık.
  • hâlihazırda "lanetli" mertebesine erişmiş.
    işte bunlar hep fosfor eksikliği.