şükela:  tümü | bugün
  • ilginç bir puzzle oyunu. mükemmel grafikleri var, ama bildiğimiz anlamda değil. görülmesi gerek mutlaka:

http://oyungezer.com.tr/…ece-almis-bir-oyun-gorogoa
  • gorogoa ile ilgili "hayatta görülebilecek en enteresan boyama kitabı." yazmıştım, ama bunun sebebi oyunun boyama kitabıyla (olmayan) alakasından ziyade, tamamen orijinal bir şey olmasının beyinde beyhude bir şekilde çağrıştırdığı şeyler olsa gerek.

kısa, güzel, ve kavramsal olarak boşluğa düşürecek kadar kendine özgü bir oyun. bugüne kadar böyle bir şey oynamadınız.
  • oyunun reveal traileri

oyun cok taze, 14 aralikta app store' yuklenmis. az once indirdim. kisa zamanda oynayip yorumumu yazicam. sanirim inside dan sonra beni en fazla heyecanlandiran oyun bu oldu.
  • hani bi film izlersiniz de, bittikten sonra etkisinde kalıp ertesi güne kadar film üzerinde düşünürsünüz. işte öyle bir uygulama.
    lakin çabuk bitiyor.
  • güzel de çok kısa 91 dakikada bitirdim. tekrar oynanırlığıda yok gibi. bulmacalar özgün ve yaratıcı.
  • çok keyifli bir oyun gerçekten. yoğun bir dönemden sonra kafa dağıtmak için oynanacak kısa bir oyun. bulmacalar öldürmüyor. farklı bir düşünce sistemi var, onu kavrayınca rahat çözülüyor.