şükela:  tümü | bugün
  • inanılmaz itici bir tabir. iletini okudum buna rağmen cevap vermiyorum anlamına geliyor sanırım ergen jargonunda..

ıyk!
  • bugün derste öğrencim tarafından kurulan cümle. anlamadım tabii "görüntü mü attı? * " diye sordum. yok hocam dediler, durumu izah ettiler. yaşlanıyorum galiba.
  • saçma sapan, ahmakça bir tabirdir.
  • başıma bir şey gelmeyecekse sinirlenmediğim ve mantıklı bulduğum hadise.

ne güzelmiş lan ahahha sana bir görüldü atarım diyeceğim bundan sonra ben de kızdıklarıma. amuğağorum demekten evladır zannımca.
  • 368989436. yeni nesli beğenmeme ve itin götüne sokma şenliklerini başlatan, günümüz literatüründe whatspptan yazılan mesajı görmek ama cevap yazmamak anlamına gelen eylem.

eminim eleştirenlerin hepsi türkçeyi kusursuz konuştuğunu zanneden entelektüellik abideleridir.
  • anladığım kadarıyla tanım: karşı tarafın mesajını okuyup cevap vermeme durumu. bunun için ekstra bir butona basmak, göndermek falan yok sanırım.
  • mesajını gördüğümü gör ve iyice delir anlamına gelen bir sözcük. lügata yeni girenlerinden.
  • biz de çağrı atıyorduk a.k ne abarttınız.
  • bunlar birde mezuna kalmak gibi bir terim uydurmuş götlerinden. gerçekten bu kadar avel yetişen bir nesilden başka bir şey beklemek haksızlık olurdu.

ikili ilişkileri sadece instagram ve whatsapp üzerinden yaşayan, dışarıda iki kelimeyi bir araya getiremeyen, sanal bebeklerin yeni kullanmaya başladıkları sikko terim.