şükela:  tümü | bugün
  • an itibari ile gormus oldugumdur. hafizada detaylariyla yer eden ruyadir. detay diyince birtek seye odaklandigim icin cok da detay olmuyor. an be an hatirlamak istiyorum bu ruyayi. gercek olsa ne kadar muthis olur! ruyamda gordugum kisilerin cocukluklarindan tut da simdiki hallerine kadar gordum. hic boyle bisiy gormemistim hatta hayal bile edemezdim. su an mutluyum bu yuzden. gorulmus olan en guzel ruyayi gordum.

hatta öyle bir gördüm ki... yahu özellikle sevdiğim insanlardan biri saçlarını kestirmişti. kısa saçlı gördüm. bayağı detaylı diyorum ya... çözünürlüğü yüksek rüya. sonra bu annemle mutfağa geçip acılı sos mu salça mı ne bişiy kavanozunun kapağını kapatmaya çalışıyorlardı. buradanda anlaşılıyor ki bu aşamadan itibaren kıçım açıkta kalmaya başlamış. *

neyse işte sarıldım, marıldım. sonuçta sevdiğim insanlarla hasret giderdim. sonracıma inception ortamından alarm sesiyle çıktım. devam etmesini çok isterdim ama.
  • 2017'nin son gecesinde gördüğüm rüyadır. yorumlarının da gördüğüm rüya kadar mükemmel oluşu ile sanırım bu gece müjdelendim. 2018 benim yılım olacak * * *
  • galiba hayatimda gördüğüm en tematik en farkli rüya dün gece vuku buldu.

sanirim ingiltere’deyim nedense, londra olabilir. zaten sehirde dolasan aslanlar varmis, iste burasi ütopik olan yer. bir ara bir çim üzerinde uzaniyorum uyur gibi galiba. sonra yayla gibi bir cimenlik ileride devasa aslanlar goruyorum. ama en az 200 katim o kadar bir boyutta ayirt edemiyorsun aslani uzaninca kahverengi bir toprak gibi gorunuyor. sonra biraz sürüneyim diyorum nedense ve bir bakıyorum ben de altin rengi bir aslanin meger üzerinde uyumusum. onu kizdirmadan cimenlige geçmeye calisiyorum adim adim. ama hiçbiri bir sey yapmıyor. meger kocaman bir yayla en az 2-3 tane devasa aslan ve birinin üstünde uyumuş kalmis ben. benimki kipirdamiyor bile ama ötekiler hafif uyanıyor. hiçbiri şans eseri bir sey yapmiyor da ben korku içinde kendimi yaylanin bittiği yola atiyorum.
    ondan biraz sonra uyandim zaten. ama ruyamin garipligi mi yoksa aslanlarla bu kadar içli dişli olmak mi daha guzeldi emin değilim.