312 entry daha
  • 8. ve 9. bölüm çokda ilerlemedi... bekliyoruz biraz daha eğlenceli ve biraz daha akıcı olsun diye. daha da önemlisi onur ünlü'ye güveniyoruz. daha iyi olacaktır.
  • asıl saçmalığın yüzlerce defa yazıldığı üzere aksesuarların görünmesi olmadığı dizi.

asıl saçmalık madem kimsenin görünmediği bir evrende yaşıyorlar, birbirlerini de görmemeleri gerekiyor. diğer türlü kurtuluş dışında herkesin birbirini görebildiği, sadece dizi izleyicisinin insanları göremediği bir evren. yani aslında bildiğimiz dünya bu, sadece seyircinin perspektifi farklı. halbuki bence madem dizinin adı 'görünen adam', normal insanların da birbirlerini sadece yansımalarından görmeleri daha mantıklı olurdu. mesela bu yüzden her yerde aynalar olmalı ve insanlar birbirleriyle iletişim kurarken bu aynalara bakmalıydı ya da evrende yaşayan bütün insanlar birbirlerini sadece aksesuarlarından görüyor olmalıydı ki birbirlerine çarpmasınlar falan...

yoksa bildiğin görünmez adam işte dizi.
  • onur ünlüden daha güzel bir dizi beklerdim bence olmamış ama internetten yayınlanan bir dizi olduğundan destek vermek için boş vakitlerimde izliyorum.daha kalitelilerinin geleceğine inanıyorum.
68 entry daha
hesabın var mı? giriş yap