şükela:  tümü | bugün
 • bir adet ülkü ocakları genel başkanı beyanıdır
  yahu bunlar ülkeyi ne hale getirmek istiyor? ülkenin ana muhalefet partisi liderine linç girişiminde bulunuldu. daha da beterini yapmak istiyorlar. adamlar ülkenin ırak, suriye, lübnan, libya olması için çabalıyor. eğer iktidar bunları susturmazsa ülke gümbür gümbür 80 öncesine dönüyor allah korusun
 • ülkücülerin membasından yetiştim. okuduğum lisede reisleri vardı, ülkü ocaklarında çok aktif roller alan akrabalarım oldu. bunlar ancak kalabalık olduklarında, bellerinde silah olduğunda cesaretleri yerine gelen tipler. tehlikeliler, çünkü her an sürü halinde dolaşıp saldırıya hazır yaşıyorlar, ama karşılarında direnç gördükleri anda da ne yapacaklarını şaşırıp kuyruklarını kıstırarak kaçıyorlar. bu yüzden, bunların bu açıklamalarına pabuç bırakmamak lazım. ancak öfkeleriyle gündeme gelebilirler çünkü ne bir fikirleri, ne bir düşünceleri var. salt öfke, onun dışında bomboş tenekeler işte.
 • biri şu ocağın altını tamamen kapatsa da kurtulsak dedirten hede.
  bahçeli evde 3 erkekle hoş vakit geçirmelerini diliyorum kendilerinden,
  bahçesiz olmaz, bahçeli olmalı. rakı falan da açsınlar. gevşesinler biraz.
 • millete racon kesmeyi ülkücülük sanan ergen söylemi. senin milliyetçilik anlayışın buysa hiç uğraşma kardeşim. olayı gram anlamamışsın.
 • sabrı taşarsa öfkesi sel olurmuş. pkk piçleri güle oynaya sınırdan içeri girerken, türk kavramı buharlaştırılmaya çalışırken, o koltukta esas bulunma sebebin olan milliyetçilik resmen ayaklar altına ilanen alınırken sabrın nerdeydi?
  milliyetçi hareket partisi değilsiniz artık; iktidar partisiyle birlikte chp'ye yüklenme partisi oldunuz. dava mava hikaye kaldı, bu laflar samimi değil artık. başkanın da gitsin matematiğe kafa yoracağına doğu türkistan'a en iyi nasıl destek veririz sorusuna adasın az kendini.
 • eline kadın eli değmeyince böyle oluyor demek ki.

  çok şey etmemek lazım yani bırakın düz duvarına tırmanmaya devam etsin.
 • bir an ciddiye alalım diyorusun.

  sonra öfkesi sel olan, delikanlıca! polis yumruklaması ile siyasi kariyer yapmış şu an milletvekili olan eski başkanları akla geliyor.

  (bkz: olcay kılavuzun bedelli askerlik yapması)

  adamların beka dedikleri rant oğlu rant... samimi görünmeyi bile başaramıyorlar...
 • adil bir yargı sisteminde halkı iç savaşa teşvik ediyor diye derhal içeri atılması gerekirken adam oturduğu yerden desteksiz sallayabilme hakkını nasıl oluyorsa kendinde bulabiliyor ve kimse bu fütursuzlugun hesabını bile sormuyor.
 • cahil cühela beyanıdır. amip gibiler. bölünerek çoğalmaya devam.

  edit: amip