şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: contratiempo)
  • favori film listemde ilk sıradaki yerini aldı.
  • favori film listemde ilk sıradaki yerini aldı. çok heyecanla izledim.
  • favori filmim
  • güzel bir film. durağan gibi ama heyecanlı. her detay düşünülmüş filmde. şurası mantıksız diyorsun, anında cevap veriyor.
    tavsiye edilir.
  • 2017 yılına ait bir ispanyol filmi.

gerilim gizem suç polisiye tarzı. hepsinden biraz var ama asla biri değil. izlemeye başladığımda çok bi beklentim yoktu açıkçası filmden. ama izlediğim andan itibaren favori top 10 listemde yerini aldı bile.

tavsiye edilir. izleyin izlettirin. dünyanın nasıl ikiyüzlü bir yer olduğunu daha çabuk kavratan filmlerdendir kendisi. izletirken öğretir, öğretirken şaşırtır...
  • bir solukta izlediğimiz netflix filmi. senaryo baştan sona güzel düşünülmüş, yazılmış, tam çözdüm derken yeni bir bakış açısıyla sizi ters köşeye yatıran cinsten. bu tarz filmleri sevenler mutlaka izlemeli. imdb puanı da az çok fikir veriyor zaten. henüz fazla insan keşfetmemiş ama izlendikçe buralar entrilerle dolacaktır diye düşünüyorum.

ispanyol sinemasına da ayrı bir parantez açmak lazım. arka arkaya izlediğim filmlerden acayip keyif aldım ama en çok beğendiğim bu oldu.
  • https://eksisozluk.com/biri/docbishop isimli arkadaşım sayesinde izlediğim ispanyol yapımı harika film.

konu birden fazla senaryo ile öyle güzel anlatılmış ki, sonunda çok şaşıracaksınız.. favori filmlerim sırasında yerini aldı.
  • şizofreni
  • bingo! az önce netflix'in en iyi yapımına şahit oldum. hala şoklardayim. akil dolu muazzam senaryo.

kurgusunu merak edenler için benzer bir film;

(bkz: identity)