• netflix de 5 kötü film izledikten sonra denk geldim.
    izlediğim 5 filmin toplamından da daha güzel çıktı.
    tavsiye edilir.
  • 2017 yılına ait bir ispanyol filmi.

gerilim gizem suç polisiye tarzı. hepsinden biraz var ama asla biri değil. izlemeye başladığımda çok bi beklentim yoktu açıkçası filmden. ama izlediğim andan itibaren favori top 10 listemde yerini aldı bile.

tavsiye edilir. izleyin izlettirin. dünyanın nasıl ikiyüzlü bir yer olduğunu daha çabuk kavratan filmlerdendir kendisi. izletirken öğretir, öğretirken şaşırtır...
  • (bkz: olağan şüpheliler) den sonra beni ters köşe yapan muhteşem bir film.
    yalnız şunu da söylemeden geçmek istemiyorum av.virginia goodman kılığına girerek çeşitli kurgularla hikayenin tüm gerçekliğini ortaya çıkaran anne bana (bkz: sevil atasoy) anımsattı.
    :))
  • bir gerilim filmi izleyelim diye bakınırken acaba dediyseniz izlemenizi önereceğim, ters köşeleri olan güzel bir film.
  • üstteki entrylerde de bolca zikredildiği üzere ters köşe bir ispanyol filmi. ama gel görki ekim ayında ispanyol kelimesi duymak istemediğim halde dün gece izlemiş bulundum bu filmi..
    nihayetinde ben ispanyollara hala gıcığım ama film şahane.
  • netflixte gerilim temalı imdb'si 5 olan filmlerden sıkılmıştım ki kendisiyle rastlaştık. ariol paulo'nun yönetmenliğini yaptığı filmde neyin gerçek neyin yalan olduğunu kavrayamıyorsunuz, film bitene dek defalarca kez bakış açınız değişiyor. son zamanlarda izlediğim en iyi filmlerden biri. izleyin, izlettirin
  • polisiye izleyenlerin seveceği tarzda çekilmiş ispanyol sineması filmi. ters köşe sahneleri vardı, sonuna kadar olanları tam anlamıyla tahmin edemediğiniz güzel bir film bence.
  • şu an yorumu yazarken bile heyecanlanıyorum filmi düşündükçe. nasıl bir kafa bu senaryoyu yazar, nasıl bir kurgu, nasıl bir yönetmen. en beğendiğim filmler arasında kesinlikle 1.sırada. tam bir şaheser!!!
  • neden bu kadar az yorum yapildigina sasirdigim film. sadece sonuyla degil akışta defalarca ters kose yapan ispanyol yapimi film.
  • fazlasıyla üst düzey bir film.
    malı iyi olan pazarcı bağırmaz misali uzun uzun yorum yapmaya gerek yok.
    ama bir yandan da spoiler yemeden önce izlemek gerek, filmde tek bir spoiler var, izleyenler ne demek istediğimi anladı :)
hesabın var mı? giriş yap