şükela:  tümü | bugün
  • ortalarda olmayan yazar. (belki olsa da görülmeyen bir yazardır, görülse de görmezlikten gelinen yazar da olabilir) hatta bir rivayete göre hayalet yazar da olabilir.

bir komparatistyazardeğil midir? kendi kendime yazdığım kaçıncı entry kim bilir, kaçıncı başlık...

buraları kendime ağlama duvarı gibi yapma gibi bi düşüncem yok aslında ama kendimi iyice görünmez hissettiğim şu zamanlarda cidden öyleymişim gibi geliyor artık sevgili sözlük...
  • ikinci entryi de başlığı açan olarak girmiş olduğumdan görünmez yazar olduğumun kanıtı bu sanki.

ben ne istiyorum sözlük? gerçekten ne istediğimi bilmediğimi söylediğinden beri yakın arkadaşım bunu düşünür oldum.

hep bir bahanem varmış. gerçekten isteseymişim tüm yolları denermişim.

yurtdışına gitmek istiyorum bunun için para lazım para için iş iş için de torpil ( bu zamanda )

bir sürü yere başvurdum, sertifika aldım. okuduğum bölüm tanınmıyor diye hepsi boşa gitti. karşılaştırmalı edebiyat beni dünyanın bir zamanında çok mutlu etmişti şimdiyse çok mutsuz ediyor.

bir şeyler yapmak istiyorum, yapmaya çalışıyorum yapıyorum ama görülmüyor, ne görülüyor ne de değeri biliniyor...

bu başlık nasıl görünmezse ben de onun yazarı olarak o kadar görünmezim sözlük bu hayatta.
  • sözlüğü ağlama duvarı olarak kullanabilme şansı olan yazar. ( nasıl olsa kimse okumadığından)

(bkz: #98802667)

bir tuhaf hissediyorum kendimi... hiç beklemezken buldum geçen yıl yazdıklarımı...

hayat işte, anlamlandırmaya çalışmakla anlam kazanıyor mu belli değil... zaman geçiyor izleri baki...