1. müthiş olurdu. akşamdan beri acaba görünmezlik duası olsa nasıl kullanırdım, neler yapardım diye düşünüyorum. nerelere mi gitmedim, kimleri mi dürtmedim..

varlığını acayip derecede merak ettiğim, tanımını yapamayacağım derecede faydalı bir dua. olabilir bence. gerekenler sonucunda, iyi niyet tabii, ötekinden korkarım, insanlar sizi görmüyor. görünüyorsunuz ama görünmüyorsunuz gibi bir şey. nolcak ya? keşke olsa.
  2. kısmen, anlık durumlar için etkisine inandığım ve birkaç defa da test ettiğim bir tane vardır aslında.
    dua değil de, yasin suresi 9. ayetin anlık durumlar için öyle bir etkisi olduğuna inanıyorum. komple görünmezlik mi dediniz.
  3. varsa şayet bu dua , aes sedailer'in kahverengi ajah'ı bilir. onlar da bilmiyorsa geçmiş olsun , yüce efendinin kendi şansı yanınızda olsun.
  4. dört kuluvallah bir elhamdır.

bu zamana kadar hep 3 kuluvallahda bırakıldığı için keşfedilemedi pek bu özellik. deneyenler de tekrar görünür olma duasını bilmedikleri için dönemediler geri.

öyle, yalnız başınıza denemeyin siz yine de.
  5. yazdığıma inanmamak senin elinde ama çok az bir süreliğine de olsa dua değil fakat nasıl söylesem, tılsım diyelim, ya da karşındakini bir şekilde hipnoz etmek vs. (bilimsel olarak da kısaca açıklayacağım), yöntemini merak edenlere mesaj yoluyla yazacağım.

başarınca gerçekten bambaşka deneyimler edindiren hadise.
  6. görünmez bir kağıda görünmez mürekkeple yazılmış olduğundan, hakkında çok da fikir sahibi olamadığımız dua.
  7. aklıma bir lanet gibi yapışan dua. düşünmeden edemiyorum ne yazık ki. iki güne bir mutlaka aklıma geliyor, koltuğa en rahat pozisyonda oturarak "acaba görünmezlik duası olsa ne yapardım" hayalleri kuruyorum. sonra sanki o dua varmış da bir ben bilmiyormuşum gibi üzülüyorum. iki üç saat geçmiyor etkisi üzerimden. bıktım ya.
  8. ateistlerin okumayacakları için görünmez olamayacağı gerçeğiyle yüzleşmelerini gerektiren dua. tüh.

görünmezlik duası hakkında bilgi verin