şükela:  tümü | bugün
  • beklenen büyük istanbul depremi hakkinda yazdiklari korku filmi senaryosudur. olacaklarla uzaktan yakindan alakasi olmayan, tamamen insanlari korkutmaya ve galeyana getirmeye yonelik sacmasapan bir seydir. kendisi belki kotu niyetle yazmamistir ama bu populer entry'nin belki de yuz binlerce insana ulastiginin ve onlari korkuttugunun farkinda olmasi lazim.

    depremin olasi sonuclarindan bahsetmek ayri, "1 milyon kisi olecek" diye bos bos sallayip da insanlarin psikolojisini bozmak ayri sey. su sacma entry'yi yazip da kafasini yastiga nasil rahat koyuyor geceleri, merak ediyorum gercekten.

    yazdigi senaryonun gerceklesmesi icin istanbul'un nufus yogunlugu en yuksek yerlerine aksamustu saat 17 gibi uc ayri atom bombasi atmalari lazim. yok eger yazdiklarina gercekten inaniyorsa da bence doktora gorunmesinde fayda var, gerceklikle bagini yitirmis cunku.
  • 13. nesil yeni yazar arkadaş. hoşgelmiş.
  • beklenen büyük istanbul depremi başlığında tüm entryleri okurken kendisinin entry'sini de okuyarak sabah sabah dehşete kapıldığım yazar. (bkz: #25899966)

    filmi yapılsa aynen bu yazdıkları yaşanır. daha önce de bu tarz daha dehşet bir entry ya da başka bir yerde yazi okumuştum. o bundan daha fenaydı gerci ya da buydu tam hatirlamiyorum. neyse içimi dökeyim dedim entry ile ilgili.. selamlar.