şükela:  tümü | bugün
  • a-101'lerde satılan bir powerbank. muhtemelen çin malı.

bir diğeri için (bkz: hi-level)
  • geçen gün alıp kullanmaya başladığım taşınabilir şarj aleti**. kendine ait bir fenerinin olması da ayrıca güzel bir özellik olmuş. fakat arkadaşımın "ben bundan almıştım hemen bozuldu" demesi üzerine akşam babamınkinin de hemen bozulduğunu öğrenmem biraz mutsuz etti. benimkinde şu an sıkıntı yok gibi bir sorun yaşarsam buraya eklerim sizler için.

not: ayrıca telefonumu şarj ederken uyarı olarak yanıp sönen ışığının pilin bitmesi sonucu sönmesi ve aletin beş saniye sonra telefondan kendini şarj etmeye başlaması bayağı yarmıştır. ilginç bir alet.
  • bu marka kulaklıklar çok dandiktir. a101'den 3,95 tl'ye alırken bunu tahmin etmeliydim. *
  • lazım olur diye bir tane taşınabilir şarj aletlerinden aldım fakat 6-7 kullanım sonrası sıkıntı çıkarmaya başladı. ilk aldığımda cihazın kendisini 5-6 saatte şarj edebiliyordum, şimdi ise 35-40 saatte ancak doluyor. biraz daha kullanırsam tamamen göçecek gibi.

çok telefon kurcalayan birisi değilim, o yüzden nadiren ihtiyacım olur, pahalı bir şeye gerek yok diye düşündüm ama bu kadar da tırt çıkacağını tahmin etmemiştim.
  • power banklerinden uzak durun piyasaya gore 10 15 lira daha ucuz ancak ilk haftadan sonra butun ozelligini yitiriyor.
  • a-101'de kendine ait standı olan teknoloji markası.
    fiyat performans olarak çok kötü denilebilir zira ürünlerin çoğu ilk 1 haftasına bozuluyor geri kalanlarda 1 ay dayanamadan fonksiyonlarını yitiriyor. acil durumda kalmadıkça uzak durulması gereken marka.
  • usb kabloları gayet iyi hatta bazı telefonların orijinal kablolarından daha iyi olan teknoloji markası.
  • powerbank konusunda sanıyorum sadece benim şanslı olduğum marka. 3-4 yıldır kullanıyorum hala ilk günkü gibi.
  • 2 sene önce aldığım powerbank'ini hâlâ kullandığım, a101'de powerbank, tripod, telefon tutucu, kulaklık, usb kablosu vb. teknolojik ürünler satan firma. ürünleri tabii ki çin malı fakat satın aldığım çift uçlu makaralı usb to micro usb/lightning girişli kablo gerçekten orijinal şarj kablomun yerini tuttu çünkü orijinal kablo bozulmuştu, son nakit paramla bunu aldım şuanlik çok memnunum zira telefonumun hızlı şarj özelliğini de destekliyor
  • anasını satayım mouse unun açma kapama düğmesi yok durduğu yerde pili bitiyor, altına küçük bir switch koymanın maliyeti ne ki