şükela:  tümü | bugün
 • sahip oldugu tum clichelere ragmen acaip ho$uma giden bir film. "yalan doner dola$ir yalanciyi bulur" gibi bir soz bu filme gider mi bilemem ama aklima geldi. "tum ya$antimiz boyunca bir zamanlar birlikte ya$am gecirmi$ olup sonra kar$ila$ip eskilerden bahsederken, ortak tanidiklardan bahsederken o ki$iler hakkinda hatirladiklarimiz/ uydurduklarimiz / soylentiler/ efsaneler... ne kadari gercekti, ne kadari dogruydu, kendimiz hakkinda soylentilerin ne kadarinin bize ula$tigi... *" filmin bana du$undurdukleridir*. bu filmde gereksizce mi dibe girdim, bilemem. ayrica izlerken ilk defa elektronik muzigi sever gibi oldum, tuvalete gittim, sonra gecti. denk gelen pop-corn e$liginde seyretmeli.
 • warner brosun 2000 nisan ayinda gosterime sunmus oldugu film. yonetmenligini davis guggenheim yapmis. filmde derrick webb roluyle james marsden, travis roluyle norman reedus ve cathy jones roluyle de lena headey yer almis.
 • dumura ugratan bi sonu olan film, en azindan benim icin..
 • ing. soylenti, dedikodu

  birde dedikodu kotudur mesajli kotu bir filmin adi.
 • hyatt regency'nin 1. katındaki bar (biraz da club). orta yaşa ve biraz daha üstüne hitap eder bir görüntüsü ve doğalgazla çalışan bir şöminesi vardır. devamlı kötü müzik çalar. haftasonları ise canlı müzik olayına girerler. ( bu aralar* cornflakes çıkıyor. ) pahalıdır*. bira 7 dolar civarındadır. yabancı şaraplarda ciddi sokarlar. ama kokteylleri iyi hazırlarlar. pek anlamlı bir yer değildir eninde sonunda**
 • bu isimde bir de amerikan filmi vardir. 1 saat 25 dakika surmekte ve insani cok fena baymaktadir. can sikintisindan izlendiginde iyice bir bayginlik verip, ozellikle de sonunda kufur ettirmektedir.
  (bkz: uzak durun)
 • cast ina yazik olmus dedirten film..
  oyledir ki joshua jackson abuk bir roldedir bu rolu neden kabul ettigi bilinmez diger oyuncular ayri bir dava konusudur.. o donem yapilan filmler mind tricks bazli a$k ihanet sex kli$e ucgeni etrafinda geli$en ve filmin sonunda "aha ben sana demi$tim bu boyle diilmi$ aslinda!" dedirtmeyi kendine misyon edinmi$ti.. (bkz: wild things) ancak ne kadar kassa da bir wild things olamami$tir..
 • diablo isimli oyunda köye indikçe kulağınıza gelen ve çözmek zorunda olduğunuz söylentiler.(bkz: the butcher)
 • lost in the sky beyfendi ile mezuniyet tezi olarak java ile nist sip api kullanarak hazirladigimiz sip client. (bkz: session initiation protocol)

  kurulumu inanilmaz zor da olsa (sadece bir kere kurabildik) estara ve msn messenger ile gayet uyumlu calisabilen, voice call da yapmaya imkan veren instant messenger. bi ara oturup adam gibi bir hale getirip internet'te bi yerlere koymak istedigim spare time project.
 • onbirinci yüzyıldan beri kullanımda olan kelime, god ve sib (kardeş) kelimelerinin birleşmesinden oluşmuş olup, o dönemlerdeki kullanımı, ahiretlik anlamında idi; dolayısıyla, yakın arkadaşların "yarenliği"ne, "hoşbeş"ine verilen isim, onaltıncı yüzyıl sonrasında, "dedikodu" anlamını almıştır.