• umut sarıkaya'nın, 31 aralık 2008 tarihli uykusuz'da çizdiği bir karikatürün konusu. şöyle ki; malumunuz sevgili olmuş iki insan (heteroseksüel) dolaşmaya çıktığı zaman, etraftaki diğer erkeklerden esas dişi'nin kalça nahiyesine yönelen arzu dolu bakışlardan esas erkek gayet rahatsız olmaktadır. sonuçta insan göte bakan hayvandır.

çözüm?

göt eskortu.

çalışma yöntemi: sevgililer dolaşmaya çıkarken, yanlarına göt eskortu firmasının sağladığı eskortu alır. eskort, yol boyunca kalçası açık şekilde sevgililerin yanından yürüyerek, dişi'ye yönelebilecek tüm bakışları kendi üzerinde toplar (eskort pek tabii ki erkektir). eskortu gören diğer erkekler şaşkınlıklarını gizleyemeyerek ona bakar. uzun uzun bakar. böylece taciz edici bakışlardan kurtulan çift, mutlu bir şekilde hayatına devam eder.

(bkz: ukte)
  • ulan ahahahahahhaahaha.

gördüğüm anda direkt karikatür ilk 3'üme soktum. umut sarıkaya'nın farklı olmasının açık ve net göstergelerinden biridir bu karikatür. helal lan sana hahaha

(bkz: ben de alırdım hacı)
  • dükkanın duvarındaki temsili resmin altındaki yazıyla yarım yarım yaran umut sarıkaya cinliği.

--- spoiler ---
    onlar göt eskortu edinerek mutlu bir beraberliğe yelken açtılar... ya siz? link
    --- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap