şükela:  tümü | bugün soru sor
 • uzaktan bilgisayarın masaüstüne ulaşımı sağlayan nadide site. bu siteye "paralı" üye olarak karşı bilgisayarın da izin vermesi durumunda bilgisayarın tüm hakimiyetini eline almasını sağlayan fasilite.

  http://gotomeeting.com/
 • asıl amacı video konferans (sanal sınıf, webinar, online toplantı) olan ve bu video konferans sırasında ekran paylaşımı da yapabileceğiniz sistem.
 • citrix'in intrenet veya yerel alan ağı üzeriden sesli ve görüntülü toplantı, görüşme yapmanızı sağlayacak yazılımıdır.

  aynı zamanda toplantıyı organize eden kişi bilgisayar masa üstünü paylaşarak sunum yapabiliyor. test ettiğimiz diğer rakiplerine göre ses ve görüntü hızı, kalitesi açısından çok daha başarılı.

  sadece toplantıyı organize edecek kişiler için lisanslama gerçekleştirilebiliyor. katılımcılar için herhangi bir lisansa ihtiyaç yok. an itibari ile 25 katılımcıya kadar ve 100 katılımcıya kadar olan iki farklı lisansı var. lisanslama ücretlerini aylık ve yıllık bazda olacak şekilde planlamışlar.

  türkiyede henüz bir satış ofisleri ya da destek veren partnerleri malesef yok. online satın alma gerçekleştirmeniz gerekiyor.

  firma ile irtibat kurduğunuzda alacağınız lisans sayısına göre indirim yapabiliyorlar.

  [http://www.gotomeeting.com/ http://www.gotomeeting.com/]
 • video konferans programi. 1 aya kadar ucretsiz kullanilabilir.

  http://www.gotomeeting.com/
 • bu işin ağababası bu. pahalı ama çok güzel.

  uzaktan videolu, ekran paylaşımlı, klavyeyi mouse'ı uzak kullanıcılara kullandırmalı toplantılar için birebir. kaydedeceksen video olarak kaydeder. nefis. down olduğunu görmedim. bilgisayarın yoksa toplantılara telefonunla katılabilirsin. işten en anlamayan kullanıcıların bile rahat ettiği harikulade bir yazılım. on üzerinden ol. eksiğini söyle desen söyleyemem.

  alternatifi skype for business'daki stabilite sorunlarından eser yoktur.