*

şükela:  tümü | bugün
 • dogrudur turk kizlarinin gotunun kalkmasi buyuk olcude arz talep meselesi nedeniyledir. ancak kanimca bu durumun illa boyle olmasi gerekmez erkek ilgisinin kizlarda otomatik got kalkmasina yol acmamalidir. daha erdemlisi ilgiyi nasil algilayip kaldiracagini bilen kizlardir.
 • sosyolojik bir tahlil yaparsak bu durumun asıl nedeni bekaret'e verilen önemdir. gün itibariyle kadın nüfusunun erkek nüfusuna 1 milyon gibi bir fark attığı türkiye'de arz talep dengesi pek fazla şeyi açıklamaz.

  alt sınıflara ve orta alt sınıflara mensup kadınların büyük çoğunluğunun eğitim ve gelir farklarından dolayı, nerede yaşarlarsa yaşasınlar, feodal değerlerine sıkı sıkıya bağlı bir şekilde yetiştirilmiş olmaları ve bu değerlere kendilerinden daha sıkı bağlı baba, ağabey, amca vs... gibi yakın akraba erkekelerin baskısıyla burunlarının ucunu bile dışarıya çıkaramamaları sonrası piyasada kalan kadınların yapay bir şekilde kıymetlenmesi, sadece türkiye'de değil benzer koşulları taşıyan bir çok ortadoğu ülkesinde de görülen bir durumdur. haliyle "prensesler" gibi yetiştirilen orta üst ve üst sınıf gelir düzeyine sahip kadınlar da bunca ilgiyle şımarırlar. hemde hemen hepsi şımarır. bu yüzden türkiye ve benzer ülkeler aslında çirkin kadınlar için bir cennettir ki, yaz aylarında ülkeyi basan çirkin ve şişman, içi geçmiş turist kadınlar bir nebze buna işaret eder.

  öte yandan batılı ülkelerdeyse cinselliğini en özgür yaşayan kesimin alt gelir seviyesine sahip kesim olduğunu görüyoruz. gelir seviyesi yükseldikçe cinselliğe olan mesafe giderek artıyor. bir noktadan sonra da bu gizlenme faslı trajik boyutlara varıyor. (sinemadan iyi bir örnek için (bkz: american beauty)).

  bu çarpıklıktan dolayı götü kalkık türk kızları diye bir başlığa (malesef) sahibiz.
 • şey donlu oluyor bunlar, şey... g-stringle takılıyorlar. g..leri kalkık ya kaldırıyor tabii vücut öyle seksi donları. ayrıca kıskananlar çatlasın, evet...
 • umursanmaması gereken insanlardır,bi kaç ay yalnız kaldıklarında akılları başlarına gelir ve mütevazi kızlara dönüşürler.götü kalkık kızlara rabet edip oların götünü daha kaldıran salaklar kendilerine yapılan
  her hürlü muameleyi hak etmektedir,yani bu kişiler boşuna ağlamasınlar.
 • kendilerinin padisah kizi olduklarina dair hicbir elle tutulur gozle gorulur bir delil olamamasina karsin buna inanclarindan taviz vermeyen, dunyanin diger kizlarindan aybasi, kiskanclik ve aptallik acisindan bir fark olmayan disi toplulugu
 • bir fenomenin aktisleridirler. türk kizinin götünün kalkık olmasının sebebi türk erkeğinin zikinin sürekli kalkık olmasından kaynaklanmaktadır. bir genelleme yapacak olursak türk erkeği, sosyo - kültürel bir insan olarak cinsinin farkında değildir. salt bir vurucu timdir. erkek olmayı beceremediği için de türk kizi da kimliğinin farkında değildir. arada bir suje - obje ilişkisi vardır. oysa her iki cins de birer süje olmalıdır.

  bir türk kizi bu gölge altında aslında varolmayan bir güce sahiptir. "seni beğendim ama kıçını yırtmaya devam et ne de olsa istesem şu köşedeki lavuğa da veririm" düşüncesi bu gücün açılımıdır. bu her ne kadar bir seçim şansıymış gibi dursa da değildir. çünkü sanılanın aksine seçim iki tarafa da sunulmamaktadır. ne zaman ki türk erkeği zikini sadece istediğinde kaldırmayı becerir ve türk kizi köşedeki lavuğa vermek isteyip de reddedildiğini görürse o zaman o göt iner. peki bu mümkün müdür?

  yapılan araştırmalarda avrupa birliğine karşı çıkan türk kadın oranı türk erkeğini katlamaktadır. biraz ironik gibi gözükse de sorunun cevabı burada bulunabilir gibi durmaktadır.

  (bkz: bilinçaltı)
  (bkz: sıçtık napıcaz)
 • yahu gotu yere bakani degil miydi kotu olani? hay allah yeniden ogrenmek lazim bu sartlanmalari.. dedirten.. sey? ney bilemedim..
  (ara: gotu yere*)