şükela:  tümü | bugün
337 entry daha
  • götüm var denilince aklıma gelen ilk profil oznurunuz ama hakkını da veriyor.
  • işe yarayan pozlardır ve instagramda kadınlara bedavadan organik takipçi getirir.

pek çok kadın bir kitle oluşturuyor ve bu kitleye bir şeyler satarak veya reklam alarak güzel paralar kazanıyor. pek çok kadın güzelliğinin gücünün farkında ve bunu kullanmak istiyor. kolay yoldan para kazanıyor, yiyor-içiyor ve geziyor.

güzel bir kadın 100.000 takipçiye bu tür pozlarla ulaşıyor. ben bir erkek olarak fark yaratmadan, değer üretmeden asla o kadar takipçiye ulaşamam. dizilerde falan oynamam gerekir ya da ünlü youtuber falan olmam lazım.

insanların ilgisini çeken yerde reklam vardır ve güzel paralar dönüyor. ayrıca onlyfans gibi sitelerden de kadınlar artık kendi başlarına güzel paralar kazanıyorlar.
    sexual market value = güç ve para
  • dileyen istediğini yapsın, maksimum özgürlük insanların içini dökmesini sağlar, insanların daha kolay seçim yapmasını mümkün kılar. hayvan mısın, insan mısın, ilkel misin, ne sunuyorsun, ne alacaksın, ucuz musun döküyorsun içini. en azından içinde verebilecek şeyi "namus timsali kadın" pozunda verme, "ay hiç farketmemişim" kisvesi altında yapma, zira senin varoluşunun kartviziti budur, bununla barışıksan ne mutlu sana.

kendi aramızda bakmıyor muyuz, bakıyoruz, ilkelliğimize hitap ediyor, anlık hoşumuza gidiyor, bir yemek fotoğrafı ne kadar hoşumuza gidiyorsa, anlık, geyiğini yapıyoruz, makarasını döndüyoruz, övüyoruz sonra 2 dakika sonra bir başkası. 2 dakikalık bir ün sağlıyor kalça. 2 dakikalık ilgi yani.

bundan rahatsız olanlar gibi övenler de ayrı bir mevzu. "arkadaşlar türkiye buna hazır değil, harika, destekleyelim", destekle canım, eline bir bayrak al, sokaklarda yürü istersen, olmadı stk falan kur yetmez çünkü sana.
  • evlenilmeyecek kız pozudur.

bu poza sahip bir kızla evlenen erkek boynuzlarını düğünde yanında götürsün.

yobaz da değilim ama yobaz olmamak gavat olacağımız anlamına gelmiyor değil mi?

edit: gelen bir mesaja göre bu kızlar bizim gibi medeniyetsiz kişilere zaten bakmazmış. yurt dışındaki yaguşuklu ve zenginlere bakarlamış sadece.

ay götüm. 200 tl'ye tav olan kişileri ingiltere kraliçesi sayanlar var bir de.
  • açıklamaya "herkes çantamı sormuş, şuradan aldım şu anda indirimde ve hatta şu kodu girerseniz %15 ekstra indirim kazanabilirsiniz." yazılarak ilgi başka yöne aktarılmaya çalışılır.

aynen mına koyim herkes çantanı sordu. hatta ben dayanamayıp iş yerindeki arkadaşları çağırdım hep beraber fotoğrafa odaklanıp çantayı düşündük. bizim de bir çantamız olsa, hey patron bize niye bu çantayı almıyorsun, bizde niye yookk? diye isyan ettik. sonra herkes malafatı birer kez sıvazlayıp görev yerlerine geri döndü.
  • talep sunum ilişkisine örnek. piyasada bu kadar çok ...ötçü olunca ne pozu verecekti, çüküm var pozumu...
  • güzel başlık:)

yani bu göt gösterme trendi çıktığından beri bunun estetik açıdan güzel olduğunu düşünen hanımlarımız kişisel blog adını verdikleri ınstagram sayfasında influcer olabilmek için bol squatlı videolar ile geoit şekline soktukları vücutlarıyla bol bol arz-ı endam eylemekteler. işin ilginci kimse de demiyor güzelliğin tanımı bu değil sen yanlış geldin diye.

kapitalizmin doruk noktası sanırım bu sayfalar. erkekler göt talep edip takibi basıyor bunlar da günde 4-5 saat geçirdikleri spor salonlarinda bu arza uygun şekilde mesai harcıyorlar. arada storylerinde bir iki reklam kaparlarsa da mangırlarına bakıyolar. hayır benim anlamadığım neyin blogu bu? blog dediğin eskiden belirli konularda bilgi verilen, insanların google üzerinden kitap, futbol, mizah kastıkları kişisel sayfaları olurdu. şimdi blog diye squatlı göt izlemekteyiz.
232 entry daha