şükela:  tümü | bugün
  • game of thrones'un final sezonunun tekrar çekilmesi için imza kampanyası olacaktı başlık.

game of thrones hayranları change.org da dizinin 8. sezonunun tekrar çekilmesi için imza kampanyası başlatmışlar. şimdiye kadar 323 bin imza toplamışlar.

sınır olarak 500 bin imza toplamayı hedeflemişler ve görünen o ki kısa sürede tamamlayacaklar.

kampanya link

edit: anlam yanlışı.
  • katılmadığım kampanya.

illa tekrar çekilecekse bu 7. sezonu da kapsamalı. bence vasatlıkta 7'nin üstüne yok.
  • ya bi durun arkadaş. tam dizi bitiyor, kitapları bitirir artık şişko pezvenk dedik yeni sezon filan çıkartmayın başımıza.
  • desteklediğim ve katıldığım kampanya.

tabi ki dizinin son sezonun yeniden çekilmesi gibi bir beklentim yok. ama senaristlerin ve yapımcının ne kadar kötü bir sezon çektiklerini gözlerine gözlerine * sokmak için yapılacak her türlü organizasyona destek olmak bu diziyi sevenlerin boynunun borcudur.
  • adamlar o kadar hayran ki aynı zamanda dizinin şu anki senaristliğini de üstlenmiş durumdalar. öyle böyle hayran değiller yani.

tanım: troll girişimidir.
  • aynısını lost için de yaparlarsa çok müteşekkir olacağım. sadece son sezon. her şeye bilimsel açıklamalar. bu kadar sadece.
  • sizin ben derdinizi sileyim deyip imzamı attığım kampanyadır. çekin amk, beğenmezsek yine çekersiniz.

ben beğenene kadar çekin.
  • imzalayan sayısı dolardan hızlı yükseliyor. oturup saatlerce izlemelik kepçe videosu arayan arkadaşlar girip izleyebilir.
  • 7-8 komple yeniden çekilmeli dediğim başlıktır.
    ayrıca (bkz: olmayacak duaya amin demek)
  • ysk'ya başvurulursa gerçekleşebilecek olay. bu arakar ne bulurlarsa uygun ücret karşılığı tekrar çekiyorlarmış.
29 entry daha