şükela:  tümü | bugün
 • bir tinto brass filmi

  --- spoiler ---

  alexia erkeginin gotunu dil darbeleri ile yumusatti, ve ardindan damarli zenci dildoyu kokune kadar soktu.

  --- spoiler ---

  evlerden irak.
 • yolu yol olmayan ayrica kuzenim olan erkektir. yeni cikmaya basladigi kiz arkadasi gotunu yaladigi gun gelip bizlere sanki halis muhlis ezine peyniri anlatir gibi gunlerce ovdukten sonra iyice bi acayiplesti. en son partnerinin uzerine isemesinden zevk aldigini itiraf etmesiyle birlikte ailece toplanarak kendisini budakli mese odunuyla dovmek zorunda kaldik.
 • göt deliği ile taşak arasındaki mükemmel boşluk ile başlayan keşifler zincirinin son halkasına ulaşmış olan erkektir. muhteşem boşluğun keşfi, bir müddet sonra söz konusu kişiyi, penis ile göt deliğinin ayrılmaz bir bütün olduğu gerçeğine götürür. yarrağın kel kafası alfa ise göt deliği omegadır.

  göt dendiğinde panik olmayın genşler, yaşlanınca sıçabilmek için bol bol götünüzü parmaklayacaksınız.
 • sırf bununla bile boşalabilen erkektir. ayrı bir tadı olduğunu bilir.
 • dün bir arkadaşım anlattı, babasıyla kıbrıs'a kumara gitmişler. otel odalarında masanın üstündeki kataloğu inceleyerek her şey dahil olandan istemişler. bahsettiğim elemanın boyu 195 kilosu da 120. kıllı falan, emlak işinde zaten, karanlıklar biraz. neyse gelen kadın sevişirken falan yatırmış bunu sırtüstü, kaldırmış bacakları, bizimki sanmış ki kadın hayaları falan emecek, 'olm birden irkildim, nasıl huylandım anlatamam' dedi. hatun dili değdirip değdirip çekiyormuş. çok hoşuna gitmiş bizimkinin, kesin yaptırın falan diyor. biz de ona 'moruk sen onun zevkini aldıysan yakında vurdurmaya da başlarsın' dedik, sinirlendi aq.
 • artık sıradan bir sevişmeden keyif alamayan erkektir. böyle devam ederse yeni arayışların, yeni keşiflerin adamı olacaktır.