şükela:  tümü | bugün
 • obilet.com'u çakmaya çalışan girişimlerden biri sanırım bu da
 • acun'un yeni girişimi
  whois linki
 • buradan bilet almayın.

  bileti iptal etmek istediğinizde, bileti iptal edemiyorsunuz. metro turizm de bileti iptal etmiyor ve 2 liralık aldığınız bileti tekrardan geri iadesini alamıyorsunuz.

  yüzde 50 indirim diye bir şey yok. ulaştırma bakanlığının listesinden yüzde 50 indirim oluyor. yani 30 liralık bir biletin 15 liraya gelme gibi bir şansı yok.

  siteleri çok dandik.

  acun ılıcalı, turizm'den de kaz yolmak istiyor, haberiniz olsun yani.
 • indirim olayları biraz farklı. metro turizm değil govego.com üzerinden alınan biletlerde indirim kuponu geçerli. indirim oranı diğer kampanyalar gibi liste fiyatı üzerinden, fark yok. iptal olayı da yok. gerçi kampanyalı biletlerde iptal zaten yapılamıyor. bir de her kupon tek seyahat için geçerli, gidiş dönüş alımlarda çift kupon gerekiyor. ama kupon 3 tl yerine 2 tl tutarında. sonuç olarak %40 indirimle bilet almamı sağlayan site.
 • metro turizm ile yaptığı anlaşma sonucu uyguladığı yüzde elli indirim kampanyasını takdir ettiğim bilet satış sitesi.

  groupon dan alışık olduğumuz kampanyanın kuponunu 3 lira yerine 2 liradan sattığı gibi kendi sitesinden satış yapıp bizleri metro turizmin sitesindeki başarısız bilet satış sisteminden kurtarmıştır. ayrıca online destek olayıda gayet başarılı çalışmaktadır.

  kampanya olayı olmadan tercih edilmeyeceğinden ötürü bundan böyle sık sık indirimli bilet almamıza vesile olacağını düşünüyor ve şimdiye kadar verdikleri başarılı hizmet standardını bozmamalarını diliyorum.

  tercih edilebilirlik açısından puanım 8/10
 • olmayan kampanyayı satan site. 2 liralık şekerlerinden bir tane de ben aldım az önce, ne tesadüf ki kuponun bitiş tarihine kadar olan tüm seferlerdeki otobüslerde en az 5 koltuk satılmış. en az 5 dediğime bakmayın, çoğunda 5 koltuk sadece. bu sayı, bir otobüsün kampanyalı satılabilen maksimum bilet sayısı aynı zamanda.

  normal şartlar altında bir saat sonrasına bile bilet bulunabilen, hatta çoğu zaman otobüs dolmadığında yoldan her el sallayanın içeri alındığı güzergahta durum böyleyse, diğerleri için yorum yapmaya lüzum görmüyorum.

  neyse ki, giren miktar büyük degil. küçük bir kaçamak yaşamak isterseniz yine de, govego bir tık uzakta.

  ne demiş yaşar; batıyor ama acıtmıyor.
 • şu an metro turizm biletlerinde %30 indirim fırsatı sunan sevdiğim bir site. tabi bu indirimin ulaştırma bakanlığı'nın liste fiyatları üzerinden olduğunu belirtmem gerek. bazı yolculuklar için ciddi indirimler sunabiliyorken bazıları için neredeyse normal fiyatına gelebiliyor. bakılabilir derim.
 • iddia edildiği gibi herhangi bir sitenin çakması olmayan büyük indirim ve avantajlar sunan şükela bir site...
  hatta genelde sürekli kampanyalarını takip ettiğinizde çoğu yerden (hatta orijinal bilet satan firmalardan bile) daha ucuza bilet satabiliyorlar...
  ben kullandım, kullanmanızı da öneririm, özellikle bayram seyran çok işe yarıyor...
 • ilçelere doğru bilet almak istediğinizde size il merkezi bileti satar ve hiçbir uyarı da vermez bir firmadır. misal istanbul-yeniçağa arası bilet alırsınız, size bolu bileti satar, üstelik o firmanın yeniçağa'ya seferi de olmadığı halde.

  sorun düzeltilmiş, ortada bir yanlış olduğu kesin, bu yanlışın kendilerinden kaynaklandığı açıkken müşterisine "gelen maili kontrol etseydin" der. müşteri memnuniyetsizliği bu olsa gerek.
 • amatör bir iş.
  ilk zamanlarında bir sürü yazılım hatası vardı, şuan ne durumda ne kadarını düzelttiler bilmiyorum.
  umarım başarılı bir proje olur ama kopyala - yapıştır yöntemiyle işler her zaman tutmayabilir!