şükela:  tümü | bugün
  • canım goygoy istiyor gidim de yapim olayı yoktur.
    alt gruptur kendisi zaten interrailin. bu yüzden interrail üyesi olup, interrail yapmak şart. bunun yanında photoshop bilenler gruba daha kolay kabul ediliyor çünkü grubun etkinlikleri bu programın bilgisini gerektiriyor.
    referasnla üye olunan grupta yönetici onayı da oluyor.
    isteyene referans olabilirim.
  • yaran fotoşop geyiklerinin döndüğü gruptur.
  • feysbuk'ta barınan, genel olarak seviyenin yerlerde olduğu, nadir güzel bir şeylerin paylaşılıp konuşulduğu, "hatun" ayrımcılığının tavan yaptığı, çoğu tipin "aman bi laf yemeyeyim de sürüden dışlanmayayım" psikolojisinde takıldığı, "düşene bir tekme de ben vurayım da geyik dönsün" zihniyetinin popüler olduğu, adminlerinin bile "ben adminim hoyt" egosunda takıldığı 14 bin kişilik olan ama en az 10 bininin direkt çöp olduğu mecra. ülkenin mizah anlayışının bir yansımasıysa eğer orası, vay halimize...
  • üyelerinin son çılgınlıkları şudur;

onu bunu trolleyip, çok komikmiş gibi ifşa etmek. bunu yaparken de hiç bir etik ruhunu taşımamak. kızlar, erkekler, facebook'ta falan birileriyle özel yazışmalarda, sözde çok büyük bir zeka göstererek o kişiyi trollüyorlar. sonra da bunun ekran görüntülerini paylaşıyorlar grupta. ama x kişinin ne fotosunu ne de ismini sansürlüyorlar. bunu bir de haklılaştırmak adına, bizzat adminleri "biz bunu yapıyoruz ama, bu insanlar bunu hakediyor, x grupta hanımlara sarkıyorlar, davar bunlar" gibi açıklamalar yapıyorlar. atlanan şey şu; x bir kötü davranış, başka bir kötü davranışı neden haklılaştırsın ki? onların yaptığı ayıptır belki evet ama seninki de masum değil ki... gülmek için buna ihtiyaç duyan bir insan olmak nasıl bir ezikliktir çözemedim. sabahlara kadar goygoy yapalım, tek ihtiyacımız buydu çünkü.
  • kafasına göre adam banlayan adminleri olan grup.

"düşüyor mu burdan¿" diye post attım sadece, garip isimli admin "anana sor xd" diye yorum atıp önce yorumu kitledi, birkaç yorum beğenisi bekledi, gelmeyince bastı banı.

genel mizah seviyesi "şu fotomu şoplar mısınız" yazan kızlara yaranmaya çalışan erkekler ekseninde döner.
  • dün itibariyle dahil olduğum, ancak henüz tam anlamıyla alışamadığım güzel oluşum. 1 dakika içerisinde 250 yorum yazılması ve birini okumadan 37528793284 tane bildirim gelmesi nedeniyle içinizde fillerin tepişmesine neden oluyor. grup içerisinde kalıplaşmış bazı söz öbekleri var, onlara da hakim olmak lazım. neyse abv hadi bb.
  • (bkz: yardımrail)
  • rezalet ötesi espri anlayışı olan insanların ve abazanların takıldığı grup, arkadaşım dediğim adam davet etti kanka çok güzel komedi dönüyor diye giriyim bakayım dedim ya yemin ediyorum iq seviyem 50 puan düştü, gözlerim kanadı o esprileri görünce. bunların yüzünden arkadaşımın da zeka seviyesinden şüphe eder duruma geldim lan acaba bir engeli mi var diye kuşkuya düşüyorum artık. gerçekten çok vahim bir grup yakınından geçmeyin. interrail ile uzaktan yakından alakası yok bu arada.

tanım: boş bakkal taşak tartar tarzında insanların takıldığı grup.
  • koca bir ergen ve işsiz ordusu.
  • amaçlarını çözmeye çalıştığım facebook grubu. yani öyle bir grup ki ban yesem dahi nerde bu goygoyrail diye aramak aklımdan geçmez. henüz photoshop etkinliğinden başka bir amaç göremedim.
    tipine güvenen kendine photoshop yaptırıp ego tatmin ediyor sanırım