şükela:  tümü | bugün
 • interrail ailesinin mizahşörlerinin bulunduğu goygoyrail grubunun vip versiyonu hede.
  takip edenler az çok biliyordur bu gruptaki trollemeleri, en son mevlüt bulma grubundan karnını doyuran ölücülerin ekmeğine mani oldu marjinal bebeler. bu plus grupta nereye sararlar bekleyip göreceğiz.

  gruba alımlar sadece goygoyrail üyelerinden yapılıyor. amaç mizah çıtasını yükseltmek, bunu yaparken de içerde başka niyet taşıyan kimsenin olmamasını sağlamak. adminler ve adminiçeler çalışıyor.
  yıllar sonra değerlenir buralar ben yerimi alayım.
 • bir grup dişili erkekli abazan habeş maymunlarının oluşturduğu oluşum. dinleri imanları sex bunların .
  (bkz: ah o çadırların dili olsa da konuşsa)
 • yukarda da bahsedildiği gibi goygoyrail grubunun bi tık üstüdür ve yekten yazıyorum ben,içerden bilgi sızdıran yada yine yukarda yazılan gibi millete yürüyen insanlardan arındırılmış,salt mizah yapabilecek seviye yolunda olan oluşumdur.
  genel tarihçesine bakacak olursak asırlık denemez ama az sürede çok iş başarmış denilebilinir kesinlikle.ufo attack in turkey trolü yada kerimcan durmazı askere yollamaları ilk akla gelen büyük hadiselerden.ha şimdi överken gömelim hemen aleyna tilkiye başarısız bir girişimleri de vardı sanırım.
  goygoyrailin genelinden bahsedicek olursak gayet kaliteli işler dönüyor.photoshop günleri,gece postları,anılar hikayeler,insanların birbiri için yaktığı sigaralar.. bir nevi terapi merkezi gibi aslında herkesin anlamasını beklemiyorum ben. bu grupta insanlar yaratıcılıklarını ortaya çıkartıyor,yalnızlıklarını unutuyor,sohbet ediyor,kaynaşıyor,eğleniyor ve kendi eğlenirken çevresini de eğlendirmeye çalışıyor.ha bu arada not düşelim tabi.burda yazar olarak goygoyrailin açılış anından beri üyesiyken sadece 5 yorumum filan vardır postum olmadı zaten.biz seni takip etmeyi sevdik.
  dediğim gibi goygoyu takip etmeyi severdik bu yüzden goygoyrail plus etkinlikleri,alımları için pusuya yattık bekliyoruz.hadi bakalım hayırlısı gençler sizler adına.
 • interrail türkiye grubunun alt gruplarından olan goygoyrail'in yeni açılmış vip'si.

  interrail türkiye nedir, necidir?

  interrail türkiye varlığını beş yıldır sürdüren, nice insanı gezgin yapmış, seyehat ruhu ve özgürlükle tanıştırmış, binlerce dostluk, hatta bir miktar evlilik, aşk doğurmuş kocaman
  (an itibariyle 318.816 kişilik) bir ailedir. bestami köse isimli gezginin ''hadi olm gelsene gezmek çok güzel'' diye diye birilerini yola çıkardığı, onun onu, ötekinin berikini çekerek gruba aldığı, en sonunda komşu ile gitmeye cesaret edemeyen insanları norveç fiyordlarında kuzey ışıklarının dansını izler hale getirmiştir. birçoklarını çok mutlu etmiş, kişisel gelişimlerinde rol oynamıştır. hem bir bilgi, hem arkadaşlık platformudur. yol arkadaşı bulabildiğiniz (interrail türkiye otostop), birilerini evinizde ağırlayabildiğiniz ya da gezdiğiniz şehirde ağırlanabildiğiniz (couchrail), yine birilerile bir lokma ekmeğinizi paylaşabildiğiniz ya da sizinle paylaşıldığı (foodrail) başta olmak üzere birçok alt grubu vardır. en son çılgınlığı toplaşıp bir ''ada'' baya bildiğin ada almak olan gruptur. e oha.

  goygoyrail nedir?

  goygoyrail varlığına üç yıl önce başlamış olan interrail türkiye'nin eğlence içerikli alt grubudur. çıkış amacını birbiriyle çok kaynaşan muzip arkadaşların diğer alt gruplarda goygoy yapmasından ve bunun yarattığı karışıklıktan almıştır. mizah grubundan ziyade koca bir arkadaş grubudur. beraber gülüp eğlenen, mutluluğunda gruba anlattığı, yalnızlığında gruba koştuğu bir grup. türkiyeyi ve hatta dünyayı etkileyen bazı troll etkinliklerinin sahibidir. bazı örnekler verecek olursak:

  #ufoattacktoturkey türkiyeye uzaylıların saldırdığı iddiasıyla atılan yüzbinlerce tweet. twitter'ın gündemine oturma, türkiye ve dünya televizyonlarında haberlere çıkma. organize tweetler, montajlanan yüzlerce görüntü ve video.

  #kerimcandurmazaskerde sanırım kerimcan'a bile acaba mı lan? dedirtmiş yine çok gündem olmuş twitter trolü.

  #aleynatilkifeatjustinbieber bazılarını çok sevindirmiş, bazılarını kan ağlatmış gündem olan hareketlerden birisi.

  goygoyrail plus nedir?

  goygoyrail'in daha taze, birkaç gün önce gelmiş kardeşidir. goygoyrail'deki hareketsizliği azaltmak, motivasyonu arttırmak amacıyla kurulmuş ve yeni troll etkinliklerinin planlaması burada yapılacakmış. insan sevgisinden işte diğer gruba bazen çürük elmalar kaçabiliyor, etkinlikleri sosyal medyada ifşalayabiliyor, goygoyrail'de olmadık şeyler yapıp birilerinin huzurunu kaçırabiliyordu. içeriye sadece goygoyrail'de pişmiş, kim olduğu bilinen, grup ruhuna sevgi ve saygı gösterebilecek olan insanlar alınacak. alımlar başvuru usülü yapılıyor, bekliyoruz bakalım. ayriyetten goygoyrail grubunu öldürmeyecek, onunla eşzamanlı hareket edecekmiş. fikirde güzel bir proje olup pratikteki artı ve eksilerini zamanla göreceğiz.
 • başlangıçta interrail turkiye gezgin sayfalarının kafesi * olma hedefi ile açılan ; sonrasında, ekşinin herkese açılması ile aynı mantıkla, kontrolsüzce büyüyen goygoyrail grubunun temizlenemeyeceğine (!)** kanaat getirilerek, 2 tl farkla büyütülmüş halidir.

  bu grup ile, efsane goygoyrail ufo saldırısından daha çok ses getirecek etkinlikler yapacaklarını iddia ediyorlar.
 • ulaşılması imkansız bir facebook grubudur. yeni nesil mizah illuminati yapılanması mübarek.

  öyle ki ösym bunlar kadar sistemli eleme yapamıyor. arkadaş önce grubun mentalitesine vakıf olabilmek için interrail türkiye yapılanmasını anlamanız gerekiyor. hadi bu aşamadan geçtiniz diyelim, bitmiyor öyle herkesi de almıyorlar goygoyrail grubuna. bir yamuğunuz seviyesizliğiniz mi oldu, tak uçarsınız öyle çaylak modunda bile takılamazsınız. içeride her gün, her gece goygoy muhabbet dönerken siz öyle kapak fotoğrafına bakar bakar iç geçirirsiniz acaba bensiz çok mu eğleniyorlardır şimdi diye. şimdi bir de bunun plus'ını çıkardılar. içeride kim var, ne dönüyor, sır gibi saklanıyor.
  --- spoiler ---

  bir rivayete göre üç kulhü bir elhamı tersten okuyup akan bir ırmak üzerine üfleyince ve o sudan bir plastik şişeye doldurup kamp ateşi üzerinde plastik şişeyi eritmeden suyu kaynama noktasına getirdiğinizde, o gece yıldızlardan ilham olunup goygoyrail plus'ın giriş kapısını rüyanızda görme şansınız olduğu söyleniyor. yalnız bunu yaparken üç farklı kamptan aldığınız üç ayrı bilekliği sağ, sol ve ayak baş parmağınıza bağlamanız esastır. ha benden duymuş olmayın bunu.
  --- spoiler ---

  hayır şimdi esasında uzanamadığım ciğere mundar demek gibi de laf atmak istemiyorum ama zaten bunların planladığı trollerini içeriden ifşa eden illa birileri oluyor. sadece mevlüt bulma grubu olayını değil aleyna tilkiye yapılan organizasyon da kısa sürede patlamıştı. şimdiye kadar en tuttuğum trolleri ufoattacktoturkey'di.

  yahu ülkecek eğlenmeye ihtiyacımız var. belli ki aranızda zeki çocuklar var. yapın bişeyler de gülelim be goygoyrail.
 • gerizekalı kaynayan bir gruptan plus çıksa ne olur, çıkmasa ne olur?
  salak salak capslerle komedi yaptığını sanan bir kitle var karşımızda, iq'lar 2 basamağın üzerine zaten çıkmıyor. şimdi plus oldular ya korkuyorum iq tek haneye inecek.
 • bu ay ki ücretleri 250 lira eksik yatırmasıyla ayıp etmiştir.
 • bir playstation plus değildir.
 • yönetim yalakalarının kabul edilmesi beklenen goygoyrail türevi grup. (bkz: goygoyrail) tabandan yükselen bir grupken, goygoyrail plus tepeden yönetimle oluşturulması hedeflenen bir gruptur. amaç kaliteli olmakken, sonucun neye benzeyeceği merak konusudur.

  yasakçı ve sözde muhafazakar bir yönetimin egemen olduğu yurdumda, nefes alıncak, eğlenilecek sanal ortamlardan biri. lakin yöneticilerin keyfi ban sevdası yüzünden her an banlanacağım korkusuyla relaks olmannın da pek mümkün olmadığını ekleyeyim.

  goygoyrailde kızlara sınırsız özgürlük, erkeklerinse baskı altında yaşamlarını sürdürdüğünü söylemek mümkünken, plus versiyonda da durumun ne olacağı az çok bellidir.

  şu aralar menşure- gökhan, gamze-muharrem çiftlerinin çiçeği burnunda ilişkileri goygoy konusu olmuş durumda.
  darısı diğer abazanların başına.