şükela:  tümü | bugün
  • turkiyenin muhtemelen en buyuk optik zinciri. 22 magazalari varmis turkiye capinda
  • e : eleman | b: ben

b: xxx marka gözlüklere bakacaktım.
    e: tabi beyefendi, buyrun.
    b: hmm, aa tamam bu.
    e: efendim bu ürünümüz italyanın güney tepelerinde üretilmiş olup, sezon için en iddaalı modellerimizdendir. tavsiye ederim.
    b: hö ? fiyatı nedir ?
    e: 875 tl.
    b: tamam almıyorum o zaman.
    e: ama?! efendim neden? çok yakıştı ?
    b: az önce optimum'da aynı modeli 375 tl'ye sordum. 350'ye bıraktılar almadım. (öyle bir şey yok)
    e: nasıl olur ? abi olamaz ! (o sırada operasyon müdürü aranır)
    b: neyse iyi günler.
    e: abi gel 325 tl sana. gel vallahi, daimi müşterimizsiniz.
    b: eyvallah birader, 10 taksit'te yap bakayim şöyle.
    e: .... ? peki abi.

(bkz: göz grup optik)
  • verilmiş siparişi zamanında teslim etmeyi ve geç de olsa gelmiş numaralı camı güneş gözlüğünün çerçevesine takmayı beceremeyen, suratımda bir dudağı yerde bir dudağı gökte dev edasıyla yamulmuş vaziyette duran zavallı gözlüğe bakıp, "efenim şimdi sizin camlarınızın biri numaralı biri numarasız ondan oluyor böyle" diye hayatımda duyduğum en saçmasapan açıklamayı yapmakta beis görmeyen, -çok kibarca ifade etmeye çalışacağım- "acaip" elemanlara sahip "gözlükçü"!!!
    bundan önce de normal gözlüğüm için fiyat almıştım ben bunlardan da sonra yarı fiyatına başka bir yerde yaptırmıştım; demek o zaman verilmiş sadakam varmış ve demek çok zamandır sadaka falan vermiyormuşum!
    gideyim bir fakir sevindireyim bari!
  • mayıs 2006'dan bu yana metrocity şubesinden aışveriş yaptıgım , bugüne kadarki neredeyse tüm lenslerimi satın aldıgım optikçi. henüz bi yanlışlarını görmedim.
  • kafalarına göre gözlüğün camını garanti kapsamı dışında bırakan firma.

evet kafalarına göre, çünkü markanın türkiye distrübütörü örneğin, öyle bir şey demiyor. ama göz grup diyor ki, güneş gözlüğünüzün gözlük camları garanti dışı.

bunun karşılığı; araba aldın, jantlar kapsam dışı, çamaşır makinesi aldın, kapak kapsam dışı demek gibidir. garip firma.
  • .ikmeyi geçmişler ayakta şekiller denemeye başlamışlar. ayni camı atasun optikte 500 tlye yaptirabiliyorken kadıköy bahariye şubesi 1500 tl den başlar şeklinde fiyat vermiştir.
    ayıptır...