şükela:  tümü | bugün
 • istanbul emniyet müdürlüğü'ne canlı bomba olduğu şüphesi ile getirilen deaş'lı terörist, bir polis memuruna bıçakla saldırıp maalesef şehit etti.

  gece gece o nasıl gözaltına alınmadır diye sorgulatmıştır. gözaltına alınan kişi nasıl olur da aranmadan, elleri kelepçelenmeden koskoca emniyet müdürlüğü'ne getirilir?
 • eksilenme pahasına yazayım. türk polisinin gücünün sadece gece eğlenmeye çıkmış kadınlara yettiğini göstermiştir.
 • gözaltına alınan canlı bomba şüphelisi, terörle mücadele şube müdürlüğü girişinde henüz nereden geldiği belli olmayan bıçakla polisimizi şehit ediyor. nasıl açıklanır bilmem ama polisimiz şehit oldu, gitti. gel de hazmet şimdi..
 • solcu göstericilere gelince kadın-erkek, genç-yaşlı dinlemeden saldırıp ters kelepçe yapan ve hatta kol kırmaktan da imtina etmeyen polisimizin ışid'lı tiplere karşı, artık nasıl bir muhabbet besliyorlarsa kendilerine, pek bir kibar, pek bir anlayışlı olmasının olası sonuçlarından birisi.
 • kendisinin de ölümü ile sonuçlanmış vahim güvenlik açığıdır.
 • aynı haber için 500 tane başlık açıldı. tamam en önce senin haberin oldu, en birinci sensin. biri "canlı bomba şüphelisi teröristin polisi şehit etmesi" diye başlık açar. lâkin hangi terörist bilmiyoruz, sadece terörist. "yahu ne önemi var odaklanmak gereken terörist değil ölen polis" diyenler olacaktır; önemi var. zira bu ülkede 80 milyon terörist var, hangi terörist? grev yaptığı için terörist olan mı? mahir çayan'ın kitabını okuduğu için terörist olan mı? pkk mi? ibda-c mi? stk'lar mı? ışid mi? dhkc mi? yer yer chp mi? fethullahçılar mı? hdp mi? hangi terörist lan! öteki de "gözaltına alınan sanığın..." diye başlık açar. gözaltına alınan kişinin sanık olmayacağını bilmek için ne suçlu olmana ne de hukukçu olmana gerek var. tövbeler olsun.

  girizgahtan sonra demem odur ki polis kendine yakın hissettiğinden kelepçe takmamış olabilir. itikadı düzgün bir müslüman olduğunu düşündüğünden öldürmek gibi bir eylemi gerçekleştireceği ihtimâlini konduramamış olabilir. kelepçelediği emekçilerden ötürü kelepçe sıkıntısı çekiyor olabilir. vatan caddesi'ndeki emniyet müdürlüğü'ne mütemâdiyen dev-genç'liler götürülüyor, çok kalabalık olduğundan çabuk çabuk lâkin acele etmeden iş bitirmeye çalışmış olabilirler. neyse zaten birkaç saate polis teşkilatımız bir şeyler çiziktirir ve polislik şerefini kurtarır. bekleyiverek.
 • yayın yasağı getirilen olay. bundan sonra kimse konuşmasın.
 • öncelikle (bkz: deaş ne ulan)

  onun adı ışid...
  yani ırak-şam islam devleti.

  olaya gelince, ısidçi sevgi pıtırcıklarına kötü muamele edemeyen polisler için acı bir ders olan olaydır.

  gösteri yapan solcuların kolunu bacağını zevkle kıran kahraman polislerimiz, akp'nin beslemesi olan ışid'a sıra gelince pek sakin oluyorlar.

  bu olayın da tek sebebi budur.