şükela:  tümü | bugün
 • beşiktaş tv'de ana haber bültenlerini sunan, tatlı mı tatlı, güzel mi güzel hanım kızımız. düzgün fiziği ve diksiyonu ile geleceğin yıldız adayıdır bence, söylemedi demeyin. türkiye'nin en meşhur spikeri olsun ve büyük kanallarda boy göstersin istiyorum.
 • kendisinin sunduğu haberlerden hiçbir şey anlamıyorum zira o sıra hipnoz olmuş vaziyette ekrana kilitleniyorum. havadislerden geri kalıyor, toplum içerisinde dışlanıyorum. haber spikerleri bu kadar güzel olmamalı. rtük buna bir şey yapsın.
 • son günlerde gördüğüm en güzel hatun . zevk meselesi tabi.
 • artık cnn türk bünyesinde çalışmaya başlayan taş hatun. işini iyi yapanlardan. yolu ve bahtı açık olsun. ve ekleyelim, insanların neresine ayılıp bayıldığını çözemediğim dilara gönder'i bakkala yollayacak potansiyele sahiptir. 10 dilara gönder gücündedir diyeyim tam olsun. bu arada kendisi trabzonsporludur ne hikmetse. yanılıyorsam düzeltsin artık.

  http://twitter.com/#!/gozitta
 • kimin torpillisi olarak kanal d'de ana haber sunduğunu merak ettiğim kişi. kendisi "ı"ları (bildiğimiz ı harfi) "u" şeklinde okuyor. her seferinde daral geliyor. ayrıca çok donuk ve yapmacık anlatıyor.

  "...açukladı"

  allah rızası için burayı bir okuyan bir yakını, tanıdığı varsa kendisine iletsin; gözde, alfabemizde ı harfi de var, onu yok sayma!
 • haberleri sunarken gözlerini saniyelerce kapatıp açan kadın. sanırsın kadın bayılmış geri doğru düşüyor.
 • çok güzel hatun ama dişlerinin güzelliğini önplana çıkarmak için her muhabbette fazla mimik zorluyor. hep yanyan konuşmaya zorlamasa daha güzel olacak.
 • şu anda izliyorum. şöyle bir cümle çıktı ağzından "ben ptt liginde daha heyecanlı maçlar izliyorum."

  şimdi gözde, ben senin futbol maçı izlediğine inanmıyorum. daha futbolcuların adını bile doğru söyleyemiyor iken, futbolla pek alakalı olduğunu ne yazık ki düşünmüyorum. cnn türk'te spor servisinde çalışıyorsun, yeri geliyor spor ana haberi sunuyorsun. ama fenerbahçenin ilk 11ini say desem sayabileceğini zannetmiyorum.

  kimse bana paul scholes'u poul şolls diye telaffuz eden birinin futbolla alakası olduğunu söylemesin. böyle hatırlayamadığım bir kaç tane daha falsosu var.

  tabi bir sürü futbolla alakası olmayan ve güzelliği sayesinde spor programı sunan hanımlar var. ama bunlardan biri "ben ptt liginde daha heyecanlı maçlar izliyorum." dediklerinde de bunu yemiyoruz. niye orada olduklarını biz de biliyoruz. ben bunları yaladım yuttum havasına girmesinler yeter.
 • bugün de buna aşık oldum amuha goyim.
 • evlenilecek kadın gibi duruyor duruşu ses tonu falan derken kısa bir incelemede evlendiğini farkettim. sonra evlilik öncesi ve sonrası fotoğraflarını buldum (sapık değilim uyarayım), evlilik öncesi biraz şımarık ve burnu havalarda gibi bir duruşu varken, evlilik sonrası biraz durulmuş ve güzelliği daha da oturmuş görünüyor. ayrıca sosyal sorumluluk projesine de destek veriyormuş.

  buradan anladığım odur ki; kadınlar evlilik öncesi ve sonrası olarak zaman açısından ikiye ayrılabiliyor. benzer bir durumu bir akrabamızda da gözlemledim. sonuç hemen hemen aynı. neyse konuyu dağıtmayalım :)