• bugün sevgilisiyle uyumlu olmadığı için minnak bir insanı üzmüş :(

ne hakkın var gözde buna, mutlu musun!?

yaşadığı ülkenin hali ortadayken milletin dertlendiği şeye bak aq. nasıl böyle olduk, aklım almıyor.
  • renkli gözlü olan herkesin güzel ilan edildiği ülkemize 'güzel' olduğu söylenen kadın.
  • unutursam fısılda filmiyle layığını bulacak gibi. farah zeynep kadar ilgi çekeceğini ve konuşulacağını düşünüyorum hem duru güzelliği hem de çekiciliği ile.
  • bu sezon oyuncuların er meydanına çıkmış, istanbul devlet tiyatrosu yapımı ay ecesi oyununda mehmene banu' yu canlandırmaktadır.
  • ay ecesi oyununda mehmene banu rolünde tam anlamıyla döktürmektedir. fırsatınız varken, gidip görün derim.
  • kuzey güney'de ali'nin nişanlısı demet rolünde oynuyor. son zamanlarda herkes öykü karayel'i konuşsa da, bence ondan hem daha güzel hem de daha başarılı bir oyuncu. üstelik güldüğü zaman verdiği sıcaklık, kendisini izlediğim laptop'tan daha çok ısıtıyor ortamı. geleceği parlak, ömrü uzun, hayatı en az gülüşü kadar güzel olsun.

(bkz: ben güzelden anlarım)
  • bugünün saraylısı dizisinde oynayan ve hakkını veren güzellll oyuncu.

kendisine tek bir eleştirim var, gerçi öyle bir hastalık için reaksiyonlar belki de öyle olmalı bilemiyorum, elbet araştırıp okuyup canlandırıyodur ama gene de söyliycem ben; bir şeyi istemediği zaman "hayır hayır hayır, gitmiycem gitmiycem gitmiycem, olmaz olmaz olmaz..." gibi itiraz üçlemeleri arka arkaya yığılınca kulak tırmalayıp duyguyu zayıflatıyor gibi, yani ekran başında bana "çok" geliyor o.

bu kadar eleştirim. kalanı için ise buralar hep entry dolar ve en azından bir "beren saat" "hazal bişey" olur dileklerimle. ki kendisinin havası bu ilgiyi rahatlıkla taşıyabilecek gibi sağlam duruyor.
  • oldukça genç ve güzel bi kız... tam kırmızı güllük!
  • unutursam fısılda filminde mükemmel bir oyunculuk sergilemiştir.yeri gelmişken yinelemekte fayda var,yaşıtlarından çok daha düzgün bir fiziğe ve gözlere sahiptir.(bkz: cansu tosun)
  • unutursam fısılda filminde dikkat çekici, temiz ve sade bir oyun sergileyen aktirist. takibe aldık.
hesabın var mı? giriş yap