şükela:  tümü | bugün
  • köprü ve otoyol özelleştirmesinde koç grubuyla ortak hareket etme mutabakatında ülker adına masaya oturacak olan ülker grubunun yatırım şirketi. bu ortak girişimde üçüncü taraf da malezya'dan uem olacağımış.
  • 22 ocak 2010 tarihinde kurulmuştur. türkiye'nin en büyük özelleştirme ihalelerinden birini alan ortaklardan olmuştur. en ufak bir ihalede bile benzer iş koşulunu nasıl sağladılar acaba merak ettim web sayfalarını inceledim ama pek birşey bulamadım . klasik bir yatırım şirketi web sayfası, yani sadece parasal destek sunacaklar anlaşılan.

yönetim kurulu üyeleri:

murat ülker
    mehmet atila kurama
    hüseyin avni metinkale
    cafer fındıkoğlu
    ziyaeddin selçuk maruflu - b
    nazım ekren - b
  • murat ülker ve kız kardeşi ahsen özokur'un, kendi paralarını değerlendirmek için kurdukları yatırım şirketi. kendi paraları olduğu için, zarar edecek yatırımlar yapmaları, para kaybetmeleri çok olası değil. karlılık oranı yüksek, risk oranı düşük iş alanlarına yatırım yapacaklardır. yaptılar da.
  • murat ülker’in şirketlerdeki kazancını girişim grubu kurarak değerlendirdiği oluşum.
    bünyesinde şok, derby, flo, türkiye finans, kümaş, tokai gibi markaları barındırıyor.
  • kümaş manyezit aş’yi 340 milyon dolara erdemir’e satmıştır. satış sonrası borsa istanbul’daki hisseleri an itibariyle %8 düşüş gösteriyor.
  • hisse senedi (gozde) borsa istanbul'da işlem görmektedir. bu sıralar piyasada defter değerinin altında işlem görmektedir ve son dönem kârı özsermayesinin neredeyse üçte biridir.

ayrıca şirket, dev kâr eden şok marketler zincirinin %22'sine sahiptir. yatırımcıların araştırmalarını ve takip etmelerini öneririm.

al-sat-tut tavsiyesi değildir.
  • aktif portföyünde şok market*, makina takım*, flo, azmüsebat çelik, penta teknoloji*, türkiye finans ve polinas plastik bulunan şirket.

günü 9,35 tl hisse senedi fiyatı ile 0,55 pd/dd ve 0,81 f/k oranından tamamlamıştır.
  • bazı bilgiler:
    net kâr: 1,044,908,197
    dönem: 22-09
    piyasa değeri: 7,084,000000
    özsermaye: 12,462,806,092
    anlık hisse fiyatı: 18.4 tl.
hesabın var mı? giriş yap