şükela:  tümü | bugün
  • ypg saflarında devrimcilik oynarken öldürülmüş türk devrimci teröristler.

özge altunöz galatasaray üniversitesi iktisat bölümü mezunuymuş.

- sivil halleri
    - terörist halleri
  • kaynak iki loblu değilse sevindirici bir haber.
  • lağıma 2 adet daha bok yığınının gönderildiğini gösteren muhteşem haber, günümü neşelendirmiştir. türkiye cumhuriyeti vatandaşı olup ailesi burada yaşayan bu gibi sülüklerin tümünün ailelerinden, kendilerini öldüren mühimmatın bedeli faiziyle hesaplanıp tazmin edilmeli.
  • neyi düşünüp neyi savunursanız,savunun..ama kesinlikle elinize silah alıp sağa sola doğrultmak gibi bir hakkınız yok ve karşılığını hemencecik alırsınız.oyun filan değil bu,şakası yok.

inşallah bu iki salak gibi başkaları da varsa onlara da ibret olur.ayrıca ölmek fiili çok yanlış kullanılmış bu tarz insanlara biz halk arasında genelde"geberdi"fiilini kullanırız.ölmek sıradan insanların başına gelen bir fiildir düşmanlarınıza ve sizin canınıza kast eden kimselere "vefat veya ölüm"kelimelerini kullanmayın ki;onları normalleştirmeyin,sıradanlaştırmayın..düşmanca davranan insana;düşmanca davranılır,bu yüzden burada kullanılacak en doğru ifade"etkisiz hale getirildi"olacak.
  • milyarlarca yillik evrendeki got kadar bir gezegende kum tanesi kadar bir ulkede yasayabilecekleri 70 yillik bir omur varken gote gitmislerdir. gerizekalilar.
  • asıl sırada goldstein kod adlı hain var. onu da gebertince kurtulacağız hepsinden.
  • allah kimseyi türk ordusuna silah sıkacak kadar cahil duruma getirmesin. ya da getirsin de yok olsun ibneler.
  • kafası hayli karışık arkadaşların kafasına sıkarak çözüm sağlanmış olaydır. yani ben de muhalif bir insanım. akp'yi de gram sevmem mhp'den de haz etmem. kafatasçı bir yapım yok. ancak bu ülkede herkese zulüm ve haksızlık yapıldı tarih boyunca. kimine siyasi görüşü kimine etnik kimine dini temellerle. ama bunun çözümü de eline silah alıp amerika'nın kucağına oturmak değil diye düşünüyorum.

resimde gördüğüm üzere arkadaşlar "işçi cinayeti" vs içeren bir broşür dağıtıyorlar. şimdi sizin itirazınız tam olarak neye? iş kanunuyla alakalı bir sorununuz mu var? etnik temelli bir sorununuz mu var? dini temelli bir sorunuz mu var? yoksa bahane olsun da ne olursa olsun mu?

edit: alttaki yazar arkadaşımız haklı olarak neden bu insanlar hep iyi okullardan mezun oluyor vs diye sormuş. ben ve benim gibi düşünen bir çok hacettepeli okul arkadaşım vardır. hatta bu arkadaşların uzantıları bizim okulda egemen bir gruptur. çalışan bir beyin manipüle edilemez diye bir durum yok. bu operasyonda tam sayıyı bilmiyorum ama binden fazla terörist imha edildi. haliyle arada 2-3 boğaziçi odtü hacettepe mezunu çıkınca haber niteliği taşıyor. sonuçta ilkokul mezunu bir terörist ölünce haber olmuyor.

bir de şöyle bi durum var ne kadar bozuk ve işlemediğini düşünsen de bir sistem var ülkede. bu sistem iyi kötü seni üniversiteye kadar getirmiş okumuşsun mezun olunca da büyük ihtimal toplum içinde var olacaksın. ne biliyim bir doktor olarak mesela doğuda ezildiğini düşündüğün insanlara hizmet edebilirsin. devletin gülen yüzü olabilirsin. devletin bugüne kadar yaptığı yanlışları telafi edebilirsin. ama sen bunun yerine eline silah alıp senin geçtiğin yollardan geçmiş senin kadar bile belki şanslı olmayan okuyamamış okumamış ve belki de "mecburi" askerlik hizmetini yapan birine kurşun atarsan bu pek doğru gelmiyor bana. senin kavgan 6 aylık erle mi yani? senin kavgan 3 yıllık teğmenle mi? senin kavgan hep birilerinden yukarıdan emir alan devletin silahlı kuvvetleriyle mi? bunun çözüm olacağını kim söyledi sana? dur ben söyleyim ortamlarda emperyalist amerika diye sövdüğünüz amerika.
  • merak ediyorum da neden bu insanlar ülkedeki en iyi okullardan mezun olup terör örgütü destekliyorlar? hani sayıları az buz değil. hacettepeli doktordan tut odtü ögrencilerine kadar binlerce insan var. bence devlet bunun sebebini araştırmalı. yani bu insanlar salak değil sonuçta. köydeki çobandan daha manipüle edilebilir değiller bence.