şükela:  tümü | bugün
159 entry daha
  • şu dünyada bi çocuklara kıyamıyorum. dünya ise biraraya geliyor hep çocuklara kıyıyor.
  • anne babası kimse umarım en kısa zamanda belalarını bulurlar.biz bile savaş olmayan ülkede bir çocuk dünyaya getirmek için beş sene düşünüyoruz.hatta bazen vazgeçiyoruz.iki sene önce savaş yok muydu.kimse bana üreme içgüdüsü falan diye saçmalamasın.bunca gelişmiş ülkede içgüdü yok da bu salaklarda mı var anca.gerçi başka şeye kafaları çalışmadığından oluyor ya bunlar.büyük ihtimal bu kız büyüyünce yine onlar gibi olacaktı o ayrı.sonuçta şimdiki haliyle masum ve sevimli.yazık tabi ki.
  • m.esad cosan hoca...
    hadis; şam bolgesi halki helak oldugu zaman ummetimde hayir kalmaz..
    ara sira acar dinlerim..bazi bolgelerin kaderi degismiyor ve cografyanin kader oldugunu anliyorsunuz.
    sevip sevmemek ayri ancak buna riza gosterilmez..allah rahmet eylesin..buna sebep olanlara da tez zamanda hesap sorulur insallah..
  • kıyamet gelse de yok olsak. allah belasını versin.
  • fb sayfamda yüzlerce yabancı ekli ,yabancı dediğim hindistandan pakistana afrikaya biri bir post paylaşmış , altın klozet açılışı yapan araplar altında bahsi geçen soğuktan donanlar ,hah dedim bu yaw . bu ülkenin her deliğinden fırlayan kendi toplum dışı barzoları yetmiyormuş gibi bu ülkeye pomlanmışların derdinin zoraki germesi gerekiyormuş misyonu eksikti.dünyayı boynuzlarında taşıyan inek misin mübarek?! bir düşün .bırakın da herkesin payına düşsün.
  • benim de yarinim belli degil, ya benim cocugum da boyle olursa? aa, ondan cocugum yok demek ki amk.
  • şimdi burda üç beş kişi saldıracak ama diyemeden geçemiyecem gerçekliğine pek inanmadım sebep ise morluklar yok çocuk donmuş can vermiş rengi normal geldi hem çocuk öldüyse ne demeye foto yani sanki yalan haber kokusu geliyor burnuma...