• heyecanlanirim, bi kan akisim degisir
  • tuzak!!! bugün kesin birşeylerin yıldönümü, mesela ilk simit kafede oturmanızın veya ilk sinemaya gitmenizin, gün içinde konuşurken dikkat edin, ağzından laf almaya çalışın, her ihtimale karşı sağdan soldan küçük bir hediye de el altında bulunsun, kriz çıktıktan sonra çiçek miçek sökmez...en son ihtimal ona başvurursunuz:
    "aşkım hiç unuturmuyum, bir hafta önceden hediye bile aldım, sen hatırlıyormusun diye numara yaptım" girişi ile de hediyeyi verirsiniz. hediyenin fişini yok edin, bir de 5 tl'ye bir ajanda alın da şu ilkleri günü gününe kaydedin.
  • kalbine sığmayan sevgisi olabilir. bazen "seni öyle seviyorum ki, memelerimi göstermek istiyorum" diye mesaj gönderir, ama bu mesajda gözleri kalp kalp gülen emoji yoktur. sevgilisinin sevdiği yemekleri pişirmeyi öğrenmeye çalışır; onunla konuşurken konusu geçmiş kitabı okumamışsa okur, filmi izlememişse izler. çok seviyordur, çok özlüyordur. belki.
  • yanaklarını ısırmak istediğim kızdır. kedi canını senin, hınzır şey.
  • aşık ve mutlu
  • muhtemelen buzdolabı taşınacaktır onun için ihtiyaç vardır. yine de çok sevinmeyin.
  • anneme, kardeşime, kız arkadaşlarıma ve eşime gönderdiğim standart emojilerden :) saf sevgiyi ifade ediyor benim için, alelade birine göndermem ama herkesin kalbi çok farklı...
hesabın var mı? giriş yap