• ksk'yı tutan bir insan olarak başarılı olmasını istediğim futbol takımıdır. izmir takımı yoktu lan koca ligde var mı böyle rezillik?

bizim kardeşimizi bizden başkası dövemez.
  • öyle bir takımdır ki, insanlara sevdikleri takımın hangisi olduğunu karıştırtır.

gerçek sevdalı bilir sevda tektir. sevda ile sempatiyi karıştırmamak lazım. sevda 2. olmaz.

ne demiştik zamanında biz “ sevdanın buçuklusu olmaz, ya tam olur, ya da hiç olmaz.”
  • yıllar sonra süper lige çıkarak izmir'in gururu olan futbol takımı. desteklenmesi önerilir.
  • türkiye'deki en güzel besteye sahip güzel izmirimin güzide takımı.

bazen cepte kalmadı hiç para
    aç kaldık deplasmanlarda
    bazen de gönül koydu manita
    uğraştık durduk kaç hafta
    hakkını helal etmedi anam
    gizlice geldik çok defa
    her şeyden öte sevdik biz seni
    göztepe’miz sen çok yaşa

bu marşı göztepeli grup ile maç izlerken yaşamanız gerekmektedir.
  • o degil de, ben bu taraftarin "ananizi sikecegiz, icinizden gececegiz, bu sene kesin sampiyonuz" falan dedigini gormedim lan. millet ya icip icip goztepe'ye salliyor, ya da ben bir seyleri gozden kacirmisim.

bir de, rakamlari yesil yapacagim derken ters slash koymus arkadas, o da guldurmedi degil.

neyse, kelamim sudur. 50-60 takipcisi olan bir goztepe hesabim var twitter'da. sadece ingilizce olarak, goztepe ile ilgili yazdim. yaklasik 1 aydir falan da hesap aktif degil. bu hafta sonu twitter'i eksi'yi vs hayatimdan cikarmaya calisacagim, geri donmemek uzere. gozgozlu ve ingilizce'ye hakim birine devredebilirim.

edit: orospu cocugu jack hesabi kullum kapatmis ask;lejqwlkejwqlej
  • tamer tuna etkisiyle iyi bir başlangıç yaptılar. bu sezon ligi ilk 5'te bitirirse kimse şaşırmasın.
  • antalyalsporu yenerek ligde 2. sıraya yükselen takım.

tarih boyunca izmir anadolunun lokomotifi olduğu için anadolu takımı ibaresi kısmen doğrudur. hatta romada anadolu eyaletinin başkenti efestir. keza osmanlı zamanı izmir, istanbula göre daha serbest olduğu için anadolunun ticari başkenti. izmir yangınından sonra eskisi gibi merkez olamamışır ve istanbul ipi göğüsledi. izmirin şu anki pozisyonu düşünüldüğünde anadolu değil izmir takımı diyenler de haklıdır.
  • antalya’yı antalya’da 3 lemiş olan gözümüzün nuru.
  • süper lige renk katan, güzel bir girizgahtan sonra da bunu devam ettiren takım.
hesabın var mı? giriş yap