şükela:  tümü | bugün
 • fener maçında duymamla birlikte beynimden vurulmuşa dönmeme sebep olmuş hadise. neymiş dağlara gel dağlara'nın müziğini almışlar da göztepem çok sevdik seni diye şarkı yapmışlarmış. gerçi bunların bi tane taraftarı ayn-el arab'da ypg'li teröristlere katılmıştı neye şaşırdıysam artık.

  devletimizin buna müsaade etmemesi lazım. daha dün eren toprağa düşmüşken bir avuç yamyamın bayrak şarkısının izmir gibi bir şehirde takım marşı olarak çalınması nasıl bir aklın ürünüdür bilmiyorum. acilen buna müdahale edilmesi lazım. evet.
 • (bkz: az bilinen efsane duyarlar)

  özellikle şu kısmını çok sevdim:
  "gerçi bunların bi tane taraftarı ayn-el arab'da ypg'li teröristlere katılmıştı neye şaşırdıysam artık."

  (bkz: abdullah öcalan'ın galatasaray taraftarı olması)

  #galatasaraykapatılsın
 • troll'ün ergeni de hiç çekilmiyor.

  dağlara gel türküsü yüzyıllar önce yaşamış gevherî'ye aittir. sen hatırlamazsın, 90'larda mhp bunu seçim şarkısı olarak kullanmıştı, sokaklarda bangır bangır dağlara gel dağlara çalıyordu mhp minibüslerinden. buna ne diyeceksin acaba?

  başkaları sahiplendi diye terk mi edelim?
 • ypg'ye katılan elemanın adı aziz güler'miş ve kendisi göztepe tribün liderymiş. hatta öldürülünce göztepe taraftarları pkk işaretiyle cenazesine de iştirak etmişler. buyurun bu da fotoğrafı;

  http://i.radikal.com.tr/…11/22/201511221617_170.jpg
 • işte bunlar hep izmir marşının yara yaptığı aktrollerin hezeyanları. izmir marşını okuyan taraftara karşı pkk dışarı diye tezahürat yapacak tiynetteki yaratıklar burada göztepe üzerinden operasyon yapmaya çalışıyor. yarın karşıyaka lige çıksa daha fazlasını yapacak.

  göztepeliler en azından bestesini aldık diye açık açık söylüyor, sizin gibi komple çalmıyor.

  (bkz: akp'nin grup yorum aşkı) kapatsanıza çorum teşkilatınızı !

  yeni tanım: fikir mühendisinin kucaktan kucağa gezdirilince post üstüne post kastığı başlık.
 • (bkz: gevheri)
 • adam tinerci zaten. adam derken anladınız işte.

  ayrıca şahane bir olaymış.
 • göztepe'yi sevmem ama güzel bestedir. resmen viral başlık.

  https://www.youtube.com/watch?v=tawsjpslkno
 • "dağlara gel" bir halk türküsüdür sayın sazan. aşık gevheri'ye aittir. aşık gevheri ise 17-18. yüzyıllar arasında yaşamış bir halk ozanıdır. 17-18. yüzyıllarda pkk diye bir oluşum herhalde yoktur, değil mi?

  beyninden vurulmuş. devletin buna müsaade etmemesi gerekiyormuş. devletin burnunu sokmadığı bir türküler kaldı zaten, ona da soksunlar tam olsun. beynini siktiğim seni.

  azıcık okuyun, araştırın. azıcık lan. önünde derya deniz internet var amk. yapacağın şey basit: "dağlara gel türküsü kime aittir?" "aşık gevheri kimdir?"