şükela:  tümü | bugün
  • beşiktaş-göztepe maçı öncesi, göztepe taraftarlarının otobüsünden çıkan bıçak ve pompalı tüfek gibi şeyler içeren mühimmattır.

haber linki

edit: yanlış anlaşılma oldu galiba. ben sadece haber başlıklarında yazdığı şekilde bir başlık açtım. kesinlikle bu olayı bütün göztepe taraftarına bağlamıyorum. zaten göztepe'nin güzide taraftarlarının böyle bir şey yapmayacağına adım kadar eminim.
  • direkt afrin e doğru devam etseydi otobüs. bu ne lan bildiğin savaşa gidiyorlarmış.
    ha göztepe bu. şaşırdık mı hayır. *
  • türkmen mücahitlere gönderilen silahlardır.
  • göztepe taraftarının demeyelim de birkaç maganda pisliğin diyelim bence.

bir ts taraftarı olarak bir kaç malın yapmış olduğu magandalığın tüm taraftara mal edilmesinim sıkıntısını çeken birisi olarak, genelleme yapılmasının karşısındayım her zaman.

bu kişileri haber yaparken "taraftar" ibaresini kullanmakta nasıl bir gazetecilik anlayışıdır anlamıyorum.

gözaltına alınan şahısların da sorgularının bitimi sonrası salınmamasını ümit ediyorum.
  • adamların meyve bıçağına bile el konmuş ya ayıptır, günahtır
  • haber linkindeki resimde pet şişelerden yapılmış bonglarla şahsımı yarmış mühimmat.
  • sokayım futbolunuza!
    bi bitmedi magandalığınız. beyinsiz neanderthal herifler!
  • bunlar kimin üstünden çıktıysa onları bir daha stadın 10 km yakınına yanaştırmayacaksın.

alt tarafı adam gibi oturup maçını izleyeceksin. kimse oraya canını riske atmaya gitmiyor.
  • öncelikle belirteyim beşikaş'lıyım.

bu aletler bıçaklar silahlar göztepe'nin deplasman otobüsünden çıktı diye, başka hiçbir deplasman otobüsünde bunlar yok sanmaın.

bölgesel süper amatör lig'in deplasman otobüslerinden tutun, dört büyüklerin deplasman otobüslerine kadar bunların hepsi böyle.

bu tipler var, bu insanlar var.

her takım taraftarının içinde var.