şükela:  tümü | bugün
 • şanlı göztepemizin 2002 doğumlu üniversite taraftar grubu.
 • her şey iyi giderken sosyal medyada başkan mehmet sepil'e karşı yaptıkları atarlarıyla taraftarın tepkisini çekmiş oluşum.

  kendilerinin atarlı ergen düşüncelerinin tabanda karşılığı olmadığını böylece görmüş oldular.
 • göztepe taraftarının üniversitedeki gücü.çok sempati beslemem ama sepil'in taraftarı şekillendirme çabasına karşı dik duruş gösterdikleri için saygımı kazanmıştır.

  bu platformda kendileri eleştirenler göztepe için"her şey"in iyi gittiğini varsayarak argüman üretiyorlar. her şey denilen şey "yatırım" ve "puan durumundaki konum" ise haklı olabilirler. ancak göztepe taraftarının çekirdek tabanı, yatırımlar ve puan durumundaki sıralamalara endeksli bir bakış açısını reddetmektedir. bu yüzden amatörde bile tribünler domuştur. aksine bu yatırımcı ve başarı endeksli bakış açısı göztepe tribünün tabiri ile "kape bizans"'ın taraftarlarına yakışır. bu yüzden galatasaray taraftarını iki senedir ortada göremezken, bu sene gelen başarılı bir form ile bir anda ortaya çıkmışlardır.

  tepki gösterdiği söylenen taraftarların da önemli bölümünün "göztepe sempatisi" göztepe süper lige çıkmasıyla doğru orantılı olmuştur. bu yönleriyle de tutarlıdırlar, zira onların da taraftarlığı başarıya endekslidir. ama kafanızdaki tribün algısı ile göztepe tribününü şekillendirmeye çalışmayın. sepil'le aynı hataya düşersiniz.
 • klasik izmir futbol taraftarı olan grup.
  biri* yıllar sonra çıktığı ligde iyi olmasına rağmen, kendilerini buraya getiren başkana sallar, diğeri* kendisini 3.ligden 2. lige yükselten ve şu anda da 2. ligde liderin sadece 2 puan gerisinde olmasını sağlayan teknik direktörüne bir iki puan kaybında istifa diye bağırır. valla izmirli olarak hakediyoruz takımlarımızın bu durumda olmalarını. gereksiz egolardan arınıp işini doğru yapanların arkasında durmayı öğrenemiycez sanırım.
 • ...