şükela:  tümü | bugün
  • yazarların şu an olmayı hayal ettiği yer/mekan.

sanırım ben ıssız bir ormanın içine çadırımı kurup doğanın ve gökyüzünün o eşsiz güzelliğini hissetmek , duymak ve görmek istiyorum.
  • medeni bir ülkede açmak isterdim gözümü.
    eğer reenkarnasyon varsa bi dahaki sefere beni avrupada getir bu dünyaya allahcım. öptüm.
  • 70'lerde berlin'de. david bowie konserinde.
  • (bkz: disneyland)
  • sene 1992.. hava karlı, babam beni paltosunun içine sokup düğmelerini iliklemiş üstümden ben üşümiyim diye heryer bembeyaz ben hiç üşümüyorum, adeta cennetteyim
  • bundan 1 yıl kadar önce yine bu saatlerde ayderdeyim. hafif hafif yağmur yağıyor, sis var. her yer çok sessiz sadece altımızdan akan derenin sesi geliyor zaten yolda bizden başka kimse de yok. sadece duruyoruz.
  • vallahi maldivler! henüz gidemedik ama aksiyon planında mevcut, o turkuaz yeşilimsi denizin kenarında iki palmiyeye kurulmuş hamakta yatmak için çok şey verirdim şu an, böyle püfür püfür bir esinti olsun, sıcak olacağından eminim ama razıyım, en azından ona uygun bir şekilde olacağız. boş boş o denize bakmak, dalganın kıyıya vurduğu yerde yatmak, tüplü tüpsüz dalmak, yüzmek falan bunlar var hayalimde.
  • (bkz: sydney)