şükela:  tümü | bugün soru sor
  • gayet başarılı, sorunsuz türk ödeme yöntemi. yüksek tutarlı ödemelerde teyit için arayıp onay alıyorlar. kinguin'den alışveriş yaparken kullanıyorum ve henüz hiçbir sorun yaşamadım.
  • bizde eski playerlardanız bizim zamanımızda yaygın değildi bu ödeme yöntemleri.
    geçen gün tekrar ufaktan bir başlangıç yaptım yeni yeni ödeme güzellikleri vs.
    anladığım kadarıyla gpay başı çekecek sektörde. kullananlar memnun bende öyle. yolları açık olsun.

devam editi gireceğim bu başlangıç olsun
  • kinguin den alışveriş yaparken kullanmaya başladığım 0 komisyon ile hizmet sunan ve güvenilir gözüken türk ödeme sistemi. sisteme üye olma zorunluluğu yok, her seferinde sms ile teyit var. uygun fiyata oyun almayı sağladığı için kendilerine teşekkür etmek gerek. tavsiye edilir.
  • gpay bakiyesi olarak ödenen bir meblağı tl'ye hangi şartlarda çevirebildiğimi merak ettiğim oluşum.

sitelerinde bu bilgi yazmıyor.
  • bir çekilişten 50 gpay bakiyesi kazandım ve sitede duruyor şu an. fakat ne yaptıysam anlaşmalı kurum dedikleri yerden bir türlü bu meblağyı harcayamadım. kullanan, bilen bir yardımsever aranıyor. yardıma ihtiyacım var.

kullanmasını tam çözemediğim elektronik ödeme sistemi.
  • şirketimize cuma günü komisyon tekliflerini verip ardından kaybolan firma.

hafta sonunda bile bir tekniker çalıştır(a)mayan rezil bir firma.
    kurumsal desteği sıfır, allah kolaylık versin.