şükela:  tümü | bugün
 • broadchurch dizisinin amerikan versiyonu olan dizi. 2014-15 sezonunda fox ekranlarında olacak. ingiliz versiyonunda oynayan david tennat burada da var. ayrıca anna gunn ve jackie weaver diziye katılan diğer oyuncular.
 • broadchurch'e david tennant var diye başlamıştım, evet! dizi ilerledikçe iyi ki başlamışım dedim. gracepoint broadchurch'ün devamı niteliğinde mi olacak, yoksa gracepoint broadchurch'ün ilk sezonunun konusundan mı başlayacak... kafamda deli sorular ???
  ne olursa olsun içinde david tennant olan olduğu her işi izlerim arkadaş !
 • imdb'de ilk bölüm için yazılan doğru ise broadchurch'ün birinci sezon konusunu işleyecekler gibi gözüküyor. başrolde, orjinalindeki gibi david tennant'ı oynatmalarını ayrıca tebrik ederim.
 • dizinin genel hatlarıyla broadchurch'e benzer olacağı ama sonunun farklı bitirileceği söyleniyor. çekimleri yavaş yavaş tamamlanmaktadır.
 • resmi fragmanı gelen, fox'un 2014-15 sezonundan itibaren yayınlayacağı broadchurch uyarlaması. sonu broadchurch ile aynı olmayacak.

  https://www.youtube.com/watch?v=s9iwvbbzpzc
 • düşünüyorum da aktör olsam ingiltere'de çektiğim, ikinci sezonunda da rol alacağım bir dizinin amerikan yeniden çevriminde aynı karakteri oynamazdım sanırım. illa o yeniden çevrimde rol alacaksam da gider katili oynardım ya da çocuğu ölmüş adamı oynardım. aynı kirli sakalla, aynı ifade ve repliklerle aynı karakteri oynamazdım. neyse. kadrosu şahane olsa da broadchurch'ı izleyip zerre beğenmediğimden izlemeyeceğim dizidir gracepoint. ama kadrosu şahane: nick nolte var, jackie weaver var, michael pena var. yardımcı oyuncu kadrosu iyi. bu oyunculara rağmen izlemeyeceğim. bu arada imdb, collider falan filan her yerde gene "david tennant's american accents" başlıklarını ve yorumlarını görüyorum. kafanızı sikeyim. nedir bu aksan takıntısı, anlamıyorum ki. hangi ingiliz oyuncuyu amerika'ya davet etseler "accent" başlıkları açılıyor. işsiz misiniz nesiniz yahu?
 • amerikan dizi ve film endüstrisinin her zaman yüzüne gözüne bulaştırdığı remake olayından bu sefer aynı başrol oyuncusunu * oynatarak yüz akıyla sıyrılmaya çalıştığı yeni fox dizisi.

  broadchurch kadar başarılı olacak mı izleyip göreceğiz.
 • 2014-2015 sezonunun ilk yarısında başlayacak olan dizidir. diğer hepsi için (bkz: 2014-2015 sezonu amerikan dizileri)

  yaratıcı: chris chibnall (broadchurch, torchwood)

  oyuncular: david tennant (doctor who, broadchurch), anna gunn (breaking bad)

  başlama tarihi: 2 ekim
 • orijinali dururken hiç bulaşılmaması gereken dizi. hayır yani ne gerek vardı diye düşünmeden edemiyorum. hele ki david'e amerikan aksanı kondurup yeniden başrolde oynatmak tamamen saçmalık. başrolde başka birisi oynasaydı bu kadar göze batmazdı belki de bilemiyorum ama adama resmen aynı tiple, aynı tavırla, aynı rolü bir daha oynatmışlar. bi' de şimdi broadchurch'ün ikinci sezonunu çekiyorlar. adam aynı rolü üçüncü kez oynayacak, yazıktır.