şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: grafiker)
    (bkz: art direktor)
  • grafiker ve grafik tasarımcı arasındaki farkı bilen insandır.
  • şu sıralar içlerinden yetenekli ve zihnime, gözümü açılmayı öğretecek birini eve kapatmak istiyorum. tabi uğraştığım şeyleri anında değerlendirmesi ve yorumlaması için. sanat ve temel ilkeler hakkında hiçbir şey bilmeden tasarım süreci öğrenimine giriş yaptık ve bir şeyler mi öğrensem ya allah elime ne geldiyse kesip biçsem mi bilemedim. ne ona ne diğerine yetişebiliyor, öyle gel-gitlerle debelenip duruyorum.
  • ablam olur
    bir çeşidide mimar olarak ben olurum
  • grafik konusunda her türlü düzenlemeyi yapabilen kişidir. misal sadece görsel değil, video'dan da anlar şöyle ki eski sevgilininin görüntülü konuşmada söylediği yalanları çok güzel bir video haline getirip, render alıp, önüne sunup soğutmadan ye diyebilirsiniz. grafik tasarımcı adam her şekilde iş görüyor. ben bunu bilir bunu söylerim. en gereksiz işten en ağız açık bırakacak işlere kadar. (tabi işi bilmesi lazım)
  • tasarım süreci ve ilkelerine hakim, fikir üreten, tasalanan ve tasarlayabilen kişidir.

öyle her türlü işi düzenleme ayrıca video da düzenleyebilme ve en gereksiz işlere kadar anlamak değildir.